Vai on armeijan cooperin testi muinaisjäänne koska koripalloilijat eivät siitä tykkää. Millähän tavalla sitä pitäisi koko ikäluokan kuntoa testata vuodesta toiseen jotta se kuvaisi tasapuolisesti kaikkien fyysisen kunnon tasoa? Heittelemällä koripalloa johonkin sukkaan tai tekemällä jotain muuta yhtä typerää?
https://www.is.fi/nba/art-2000009539452.html
Hanno Möttölä täysin hukassa
Anonyymi-ap
6
328
Vastaukset
- Anonyymi
Muun kaltaista avautumista ei ole syytä edes odottaa Mottolalta, miesoletetulta, jonka elo on pyörinyt koripallon ympärillä kymmeniä vuosia. Kun elo olisikin vain pallon pomputtelua.
- Anonyymi
Selänne veti relut 3500, satanen 11,3 ja pituutta 660. Ilmankos pakeilla piti kiirettä. Markkanen on muuten Suomen paraspalkkainen urheilija, yli15 milj. kaudessa.
- Anonyymi
Kuinka kauan Hannu kävi armeijaa?
- Anonyymi
Hanno Oli intissä hyvin lyhyen ajan, ehkä 2kk.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hanno Oli intissä hyvin lyhyen ajan, ehkä 2kk.
76 päivää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774602- 1801857
- 1241560
- 1151062
- 351026
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161011- 78913
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78852- 47833
- 4808