Jokainen palstanainen haluaa tämän hatun

https://is.mediadelivery.fi/img/658/d822783352649a87871d80cb53bfe086.jpg.webp

Kyl jokainen palstanainen haluaa tällaisen hatun ensi kesän kesänviettoon ja terasille.
Juhannuksena tämä hattu on ehdoton ja lavatansseissa pyörähtelee naisia tuollaiset hatut päässä....
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuosta lahjaidea äitien päiväksi äidille tai kumppanille, niin pimperon saanti on varma, niin ihastuu nainen tuohon hattuun!!!

Äänestä

Kyllä tykkään, mutten käytä sulkatuotteita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://is.mediadelivery.fi/img/658/d822783352649a87871d80cb53bfe086.jpg.webp

Kyl jokainen palstanainen haluaa tällaisen hatun ensi kesän kesänviettoon ja terasille.
Juhannuksena tämä hattu on ehdoton ja lavatansseissa pyörähtelee naisia tuollaiset hatut päässä....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu