kyselisin että missä vaiheessa kannattaa osallistua viikko kisoihin olen pelannut vain joitain kuukausia
staightissä saan joskus pakan lyötyä aloituksesta loppuun mutta uuden avaus ei vielä oikein onnistu
koska viikko kisoihin?
2
400
Vastaukset
- tuntuu siltä
Mene vaikka viikkokisoihin kattelemaan pelin tasoa ja mieti sitten olisitko kisoissa naurettava pelle vai voisitko jopa osallistua. No ei vaineskaan kukaan ei ole naurettava pelle. Kaikki ovat aloittaneet joskus. Suosittelen viikkokisoihin osallistumista. Se tuo hyvää kokemusta ja jännityskin vähenee kun kisoja alkaa olemaan alla.
- Jelli
Jep. Samaa mieltä edellisen kanssa ja kannattaa tietysti vähän käydä katselemassa pelaajien tasoa. Pääasia kuitenkin, että kisoja alkaa käymään vaikkei alkuun pärjäisikään ja sitä kautta saa mahdollisen kisajännityksen pois ja pientä runtiininomaista peliä tilalle. Kisapelit ovat kuitenkin aivan eri asia kuin normi pelit joita pelailet kavereiden kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022156- 991547
- 1211273
- 791255
- 1171226
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘571034Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis601004- 51997
- 36922
- 33804