Pituus paino?
Ikä?
Coopertestin tulos ?
100m juoksutulos?
Kehon koostumus?
Ikä?
Coopertestin tulos ?
100m juoksutulos?
Kehon koostumus?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Juoksujalkaa alepasta siinä on ätmin hölkät
Juoksukaljaa* on muuten paljon kertoillut tästä antisosiaalisesta taipumuksesta että milloin mikäkin ranskanleipä on sujahtanut taskuun
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17878778J
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Pituus paino? 177cm 66,6kg (taas pudonnut valitettavasti, parhaillaan jopa 72)
Ikä? 34
Coopertestin tulos ? Armeijassa 3100 ja päälle 3000 meni olikohan viime vuonnakin kun 5k matkalta tarkastelin sieltä parhaan 3000:n pätkän niin laskin että se meni alle 12min.
100m juoksutulos? Tätä ei olekaan tullut mitattua viime aikoina. Pitäisikin kokeilla. Laittaa vaikka kännykän videoimaan ja videolta sitten laskee ajan, koska hankala juosta laite kädessä.
Kehon koostumus? Tämmoista en ole mitannut tai olikohan joskus yläasteella rasvaprosentin mittaus minulla oli tosi alhainen <10 mutta opettaja sanoi että minulla urheilullinen ruumis.
Ai niin ja kävinhän minä kerran armeijan jälkeenkin aivan virallisen Cooperin juoksemassa. Muistaakseni 3120m.