Joka ikinen kerta tulee minulle tuo kun käytän itsepalvelukassaa. Sitten tulee myyjä ja katsoo tiukasti minua ja ostoksiani. Joskus katsoo mitä kassissa on mutta useammin vain kuittaa koneelta ilmoituksen pois.
En ole jaksanut siinä alkaa kyselemään että miksi on näin.
Miksi siis näin on, tietääkö kukaan? Katsovatko ne jostain kameroista että tuo pöllii kaiken minkä näkee vai mitä? Koskaan en ole mitään varastanut eikä ole ollut mielessä sellainen.
"Odota myyjää"
Anonyymi-ap
3
541
Vastaukset 3
- Anonyymi
Tältä välttyy, kun käyttää normaali kassoja.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17903406L
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Ostat kaljaa tai tupakaa, siitä se.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS571900Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13840Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.44718Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke41666- 43631
- 80606
- 47604
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29536- 47514