Jos menisin johonkin treffiohjelmaan

Vaikka love island Suomi, jäisinkö ilman paria siellä?
5158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Toi treffiohkelma sopis mulle hyvin. Lataan vaan sen koneelle ja annan koneen raksuttaa, niin säästyy siltä kaikelta vaivalta ja voi senkin ajan käyttää muuhun.

Äänestä

Jäisit varmaan.

Äänestä
  • Ei kai siellä voi jäädä.

    Äänestä

Silloin tehdään joku sellainen sopimus että kasikki äänestävät sinua voittajaksi ja sitten jaetaan voittoraqhat :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaikka love island Suomi, jäisinkö ilman paria siellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu