Jake Paul vs Nate Diaz

Anonyymi-ap

Olihan se jälleen täysin järjetetty pelleshow mutta nyt tekikin Googlen pojat mokan. Nimittäin 5.8.2023 noin about klo 8 aamulla oli nettiin laitettu Googlen vastauksiin että Jake Paul voitti matsin yksimielisellä päätöksellä. Ihmettelin miten se on mahdollista jos koko matsi ei ole edes alkanut. Näin tuon vastauksen niin 5.8 iltapäivällä joten Dallasin aika on 8 tuntia Suomen aikaa jäljessä eli tuo uutinen oli vahingossa tungettu nettiin aamupäivällä. Suomessa kyseinen ottelu oli 6.8 aamulla noin. 6 aikaan eli 5.8.2023 klo 8 oli jo päätetty että Jake Paul voittaa kyseisen matsin ja todisteet on olemassa kun otin kuvakaappaukset asiasta.

https://ibb.co/LNDyzq9 - Siinä on tuo 5.8. oleva kaappaus.

https://ibb.co/nrcMz17 - Ja 6.8. oleva kaappaus miten matsissa kävi. Ihan kuten suunnitelma olikin kuvien mukaan.

0

428

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

        Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
        Maailman menoa
        264
        3231
      2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

        Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
        Maailman menoa
        77
        1295
      3. 66
        1203
      4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

        Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
        Ikävä
        199
        1039
      5. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

        "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
        Taivalkoski
        48
        933
      6. Mikä se viehättävin

        Asia on kaivatussasi?
        Ikävä
        63
        931
      7. Persujen puoluekokous 2026

        Missä ja Milloin pidetään ?
        Maailman menoa
        48
        824
      8. Mikä kaivatussasi

        Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
        Ikävä
        41
        772
      9. Mitä tekisit jos

        Aamulla vierestäni heräisit
        Ikävä
        47
        772
      10. Minkä alan

        Ihmisiä kaivattunne on🤔
        Ikävä
        39
        708
      Aihe