Aika paljon on nyt itserakkautta liikkeellä.

Tämä ei ole kritisointi, on hyvä rakastaa itseään. Mutta esimerkiksi tämä palsta. Minun aloituksiin ei juurikaan vastata, eivät ehkä edes lue. Ja minua ei juurikaan kiinnosta muiden aloitukset, en ehkä lue kuin otsikon. Ei kiinnosta kuin omat asiat.
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

. Jotakin kuitenkin - - - - ?

. Irakissa syntynyt Hanna Gadban sanoo suoraan ;

. " Naisia alistava kaapuasu on kuin musta säkki "

.

Äänestä

Tämän kuunkierron aikana joillakin meistähän on tarkoitus aloittaa uusi tie, uusi polku, uusi päämäärä.
Ja monihan on nyt sitten ilmeisesti päämäärätietoisesti menossa eteenpäin. Jättäen vanhan taa ja välittämättä muista. Omalle itselleen hyvää tulevaisuutta haluten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämä ei ole kritisointi, on hyvä rakastaa itseään. Mutta esimerkiksi tämä palsta. Minun aloituksiin ei juurikaan vastata, eivät ehkä edes lue. Ja minua ei juurikaan kiinnosta muiden aloitukset, en ehkä lue kuin otsikon. Ei kiinnosta kuin omat asiat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu