Iso Kari G on käräjien seuraava puheenjohtaja.
Seuraava puheenjohtaja
Anonyymi-ap
8210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
:-D Päivän paras vitsi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17974214m
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Eikö ole hyvä, koska hän on yrittäjä joka tietää sekä ymmärtää että töitä tekemällä rahaa tehdään eikä tukiaisia nostelemalla!
Ei SaKä ole mikään instituutio joka lakkauttaa kaikki työt ja ajaa Saamelaisalueen edunvalvontaan, koska valtion pitää tukea rahallisesti vaikka Saamelaisalue halutaan itsenäiseksi alueeksi niin, kuin Ahvenanmaa.
Valtio valtioon niinkö?
Joo ja saanko ALKAA TSAARITAREKSI?
Guttorm oli VAIN Norjan kuningas…
Mie oon nyt täällä, koska pitää hoitaa välillä maan päällisiä asioita niin voi palata taas nöyrästi hoitamaan taivaanvaltakunnan tehtäviä niin, kuin sovittiin.
Iso Kari G:tä en ole tavannut joten ette kyllä ala tekemään mitä omia johto päätöksiä! Se ainakin on törkeä kunnian loukkaus meitä molempia kohtaan, koska minulla ei ole tapana miesten perässä juosta ja enkä edes jouda miesten kanssa vehtaan, kun nöyriä tehtäviä työttömänä joutessani hoitelen.
Vain Jumala tietää asiat.
Vetä käteen.