Hyi hitto miten tuo ukko ees kehtaa näyttää vttumaisen virnunaamansa päivälehden sivuilla. Potkia hlvettiin Lapista.
Näkkäläjärvi Lapin kansassa
Anonyymi-ap
531094
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 53
Vanhimmat
Kohta on kissanlihabaari lapissa?
Moktar Gubta puhuu paljon näistä kotimaisista pallopäistä...
laitappa suomi24 hakuun= Moktar Gubta
dsfvsb
Kissantappajalla massa murhaajan puheet ja uhot , kovaa puhetta BREIVIKIN KAVERI Lapin kansa Kun
Anonyymi-ap
2023-09-17 13:52:00
Ilmoita
Kissantappajalla massa murhaajan puheet ja uhot , kovaa puhetta BREIVIKIN KAVERI
Lapin kansa
Kun Mikkel Näkkäläjärvi valittiin sdp:n puoluesihteeriksi, yksi onnitteluviesti lämmitti erityisesti mieltä – "Haluan ajaa politiikkaa, jossa kenestä tahansa voi tulla mitä tahansa"
Sitä saa mitä tilaa
Näkälänjärvestä tuli p-askaperse.
ECrfdx
DScfdx
Mitä ilmeisemmin olet hyvin kade ja katkera tätä yksilöä kohtaan tunnet hänet henkilökohtaisesti, vai tunnetko?. Kehoitan sinua edes hetkeksi unohtamaan tämän yksilön olemassa olon ja näin mielenterveytesi ei enää entisestään pahene.
Harvemmin kukaan psykopaattisesti käyttäytyvää ihmistä kadehtii. Normaalia olla järkyttynyt sairaista teoista. Suurin osa ihmisistä ei ikinä voisi vastaavaa tehdä.
No Jaana Leena ja hänen kolttosensa sitten täyttää aukon. Onhan se vaihtelua, veronmaksajien huijaamista naisellisin avuin
Höh, Bernadotte- Colangelo.... jopas on kuuluisaan huijariin rinnastus... höh
cFSFGV
Nälkkälänlärvi se konttasi puuhun ja väänsi sieltä tortut...
d fcV
Persun viha henkilöityy sdp:n edustajaan. Näkkänläjärvi on hänelle uusi Sipilä. Monimutkaisia asioita on rajallisella älykkyydellä helpompi ymmärtää, jos ajattelee niiden olevan riippuvaisia tietystä henkilöstä.
VRV
eeeee
dddddd
Mnista hrttää koko ukko
35gq4h5sjud
xxx
dddd
ddd
ddd
dddd
Piritasta ei ole kyse.
aaaa
zzz
sss
sss
ddd
siitä pääsee kun kaikki äänestää vain PS
Armoa inarilaisilta kissantappajalle. Hän oli silloin ihan kakara.
ddd
ddd
aaa
sss
dsfb
dasf
desfrg
esfdr
www
qqq
aaaa
potlut persuuksille ja menoksi, on kykynsä näytänyt
miksi ja millä perusteella tästä luonnevikaisesta rikoksista tuomitulle piti järjestellä virkapaikka DEMAREIDEN puoluesihteeriksi. Ehdolla oli tuohon virkaan nuhteettomia ja kunnon kansalaisia useita henkilöitä. Onko tuo henkilö joka tämän rikollisen juonitteli tuohon virkaan itsekkin saman sortin tekele
Heittäköön ensimmäisen kiven se, joka on täysin nuhteeton!
No niin, taisipa heittäjien joukko karsiutua!!
ssss
www
VSd
ddd
eee