Pullea kamupoika antoi nätin naisen voittaa

17408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Miksi pitää ketään haukkua ”pulleaksi kamupojaksi”? Lähtökohtaisesti se on kyllä idioottimaista eikö aikuisen ihmisen käytöstä.

Äänestä
  • Ja onko tämä joku uusi termi täällä? Ennymmärrä koko sanaa.

    Äänestä

  • Kateelliset koirat räksyttää mutta karavaani kulkee.🙂.

    Äänestä

  • Eiköhän tuo kirjoittele humoristisesti itsestään väännätköhän vähän väkisin ny

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Eiköhän tuo kirjoittele humoristisesti itsestään väännätköhän vähän väkisin ny

    Ai niinkö että ap tarkoittaisi itseään? Jaa no sori en ymmärtänyt.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Eiköhän tuo kirjoittele humoristisesti itsestään väännätköhän vähän väkisin ny

    Mä kyllä suuresti epäilen, että harmis pitäisi itseään "pulleana". Hän on niin vahvasti ylipainoisia naisia vastaan, että hänen täyttyy olla itsekin normaalipainoinen.

    Kirjautumaton palstalutka Kirjautumaton

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Mä kyllä suuresti epäilen, että harmis pitäisi itseään "pulleana". Hän on niin vahvasti ylipainoisia naisia vastaan, että hänen täyttyy olla itsekin normaalipainoinen.

    Kirjautumaton palstalutka Kirjautumaton

    Mä ymmärsin nyt niin, että mulle sanottiin suoraan, että Harmis olisi itse nyt se ”pullea kamupoika” ja minä siitä tässä turhaa kyselisin???

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ja onko tämä joku uusi termi täällä? Ennymmärrä koko sanaa.

    Harmis on kirjoittanut itsensä täydeksi idiootiksi. Ei kannata jutuistaan välittää kärpäsenkakan vertaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Harmis on kirjoittanut itsensä täydeksi idiootiksi. Ei kannata jutuistaan välittää kärpäsenkakan vertaa.

    Miksei jokainen voi olla vaan ihan oma itsensä. Surullisinta on roolin veto.

    Äänestä

Tuoko se si on saavutus elämässä onnea valitsemalleen uralle ehkä hän on niin edes tyytyväinen elämäänsä muistaa vai ottaa jokaisen vastaan tulevan jos meinas munaa elämänsä aikana saada

Äänestä

Paino ei ole millään tavalla yhteydessä siihen miten nopeasti pystyy kumoamaan tuopin. Lisäksi olen voittanut leikkimielisessä syömäkilpailussa itseäni isompia tapauksia.

Äänestä

Harmis on tehnyt itsestään pellen, ei näytä vaan itse ymmärtävän sitä.

Äänestä
  • Harmi jos niin on, että olisi esteitä olla oma itsensä.

    Äänestä

  • Selvää koulukiusaaja ainesta. Mitäkän kiksejä saa tuolla kiusaamisellaan? Iso mies,ettäs kehtaa.

    Äänestä

Nainen on voinut harjoituttaa kurkkuaan.

Äänestä

Harmis tai ikisinkkumies ”ikis” oli mun suosikki silloin 2014 mutta varmaan on vuodet katkeroittaneet. Toinen oli SuperAtm. Liekö vielä sama henkilökin..

Äänestä
  • Harmista selvästi tökkii Mikitsin yltiöpositiivinen elämänasenne, kun itsellä tuntuu olevan hankalaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ihan selvästi hidasteli alussa tahallaan mutta mukavaahan se että neito sai riemuita voitollaan:

https://www.iltalehti.fi/muutlajit/a/289ef136-583d-43d6-b60e-5ce926feb9ed

https://www.instagram.com/reel/CxFBiCjuDHp/?utm_source=ig_embed&ig_rid=44159172-69d5-41ed-8773-2d6a322b0dcf

-harmiseikirj-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu