Sänkyyn kuin peura ajovaloissa???

Anonyymi-ap

Okei tänääm on se ilta kun ensimmäisen kerran 25 vuoteen uuden ihmisen kanssa sänkyyn.

Olem 45v, eronnut, synnyttänyt ja iham just sen näköinem naknem miltä tämän ikäiset jo näyttää. Ei nuorelta.
Olem kuitenkin harrastilsen kautta nyt löytänyt kivan hiuksn nuoremman miehen ja tiedän että tänään ous aika edetä.

Olen kauhuissani koska minusta tuntuu siltä että illalla tilanne on se ettå ämpärissä heilutellaan nakkia.

Miten mies kokee hiukan vanhemman naisen jonka alapää ei ole enää mikään parikymppisen tiukka??? Miten nykyään edes ollaan sängyssä?? Kuuluuko ottaa suihin? Vai suoraan hommiin? Koen olevani kroppani kanssa ihan sinut mutta alapäätä ei ole käytetty ja tiedän että se on löysä kuin lehmän *****.

Käsitykseni seksistä tuntuvat olevan kivikautiset koska entisrn mieheni sairauden vuoksi seksiä oli hyvin harvoin, jos koskaan. Harvat kokemukset nuoruudelta kaikenlaista sähläämistä.
Neuvoja, vinkkejä?

5

751

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tarvitsen näköjään myös lukulasit koska kännykän ruudusta luulin kirjoittavani ihan sujuvaa tekstiä. Ei hitto.

    • Eihän sen tavaran tarvitse löysä olla vanhanakaan... Ainahan voi treenata lantiopohjan lihaksia ja treenata kannattaa muutenkin.

      • Anonyymi

        mitä sä susi neuvot kun sua ei kiinnosta mummot.


      • Anonyymi kirjoitti:

        mitä sä susi neuvot kun sua ei kiinnosta mummot.

        Nämä neuvot sopii kaiken ikäisille aikuisille.


    • Anonyymi

      Älä hätäile. Tärkeintä lienee, että voit nauttia ja olla oma itsesi, ja se tapahtuu luonnollisesti vaiheittain, koska eihän se ole tuttu tilanne, ja on uusi myös sille toiselle. Voihan sinulla olla myös vain paineita, mikä ymmärrettävää, ja ei olekaan niin, kuin olet ehkä itsesi ehtinyt paniikissa ajatella tavallaan. Hurjasti tsemppiä siihen, että ottaisit tilanteen rennosti ja rohkeasti itsesi hyväksyen, sillä olet mielestäni rohkea, ja rohkeutta tuollaiset uudet tilanteet myös kysyy.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe