Tutkijat tohkeisaan etsii isoja planettoja kuten K2-18b.
Ihminen ei voi elää siellä pelkästään painovoiman takia!
Elämää etsimässä!
4
198
Vastaukset
- Anonyymi
eihän siellä ihmisiä oo, vaan pieniä huimanoideja. Niitä on täällä meilläkin. Luin juuri intternetistä, että oli löydetty fossiileja. Dinosaurukset tykkäsi niistä, kun niissä paksut luut. Vain kaksi huimanoidia on löydetty, koska muut oli syöty.
- Anonyymi
Missä se dinosauruspuisto sijaitsee? Teeveestä on tullut muutaman kerran tuo Jurassic World dokumentti siitä dinosauruspuistosta.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18036631V
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Ihmiskunnalle asuttavaa paikaa etsiessä, kannataa hylätä tällaiset jättiplaneeta, jos niiden kuissa ole elämisen edellytyksiä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663122Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91841- 1111724
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241239- 1251019
- 97965
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6855- 84849