Heinäkenkä käymässä naisen luona

Nainen tutustui maaseudun lavatansseissa peräkylän maatalon mieheen ja asiat etenivät, että nainen kutsui miehen luokseen.
Mies saapui naisen kumisaappailla ja löntysteli olohuoneeseen, jossa nainen ihmetteli, että miksi mies ei riisu saappaita ja ihmetteli miksi miehellä on saapaat, vaikka ulkona ei sada,
No mies riisui saappaansa, jonka jälkeen naisen paimetolaismatto oli täynnä heiniää.
Nainen katseli huuli pyöreänä, kun mies tyhjensi saappaan heinät paimetolaimatolle.
Miten nainen suhtautuu, jos miehellä on heiniä kengässä???
13303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Minulla on tapana pistää Koskenkorvapulloon pari heinänkortta makua tuomaan, mutta siihen kelpaa vain eräs tietty heinä, eli tuoksusimakki. Naisen pitäsikin tutkia hyvin tarkaan, onko noissa heinissä juuri tuota mausteeksi kelpaavaa ja sitten käydä kiireesti Alkossa hakemassa monta pulloa maustettavaa. Itselläni on se ongelma, että en ole koskaan oikeastaan maistanut sitä heinän makua, sillä se pullo on tyhjentynyt siinä samalla kun yritin sitä maustaa, mutta sanovat että se maistuu hyvältä.
Viimeksi lääkärissä tohtori kysyi alkoholinkäytöstäni ja kerroin, että "mausteeksi vain" ja hyvin kelpasi tuo lausunto, mutta sitten kovasti yhdessä ihmettelimme maksa-arvojeni kehnoutta, että mistä oikein voi johtua, eikä siihen selvyyttä saatu ja hiukan oikeastaan huolestuimmekin.

t. viinamies

Äänestä
  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    🍒 ­N­y­­m­­f­­­o­m­­a­­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18068912l

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Herra Heinäpippel kertoo uusia tietojaan.

Äänestä

Kysyisin kenen ne naisten kumisaappaat ovat, mitkä miehellä on jalassaan. 🤔

Äänestä
  • Jaaaaa, kattos kirjotus virhe, en kyllä noin kirjoittanut, että naisen kumisaappaissa vaan se piti olla, että saapui naisen luo kumisaappaissa.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Jaaaaa, kattos kirjotus virhe, en kyllä noin kirjoittanut, että naisen kumisaappaissa vaan se piti olla, että saapui naisen luo kumisaappaissa.

    Ahaa. Ok.
    No, minulla ei ole paimentolaismattoja edes olohuoneessa. Voisin osoittaa miehelle ovea, minkä takaa hän löytää pölynimurin ja voi siivota jälkensä.

    Äänestä

inhottava juttu vähän juttu tuo näyttelijä Julian Sands.... ruumis löytynyt jostain vain luut sitten että päättelivät että oli tuo näyttelijä ...

Tämä, olen mielestäni hyvä koska äidillänikään eikä isällä ole mitään laastareita tai no puhumattakaan joistain kipulääkkeistä, paitsi tenoxeja-uneen isällä joita pikkuveli ahmii.

Mutta siis tuollaiset kovat kipulääkkeet jos sattuu, niin auttavat..

Äänestä

Ihan vääriä oletuksia sulla siellä, meilläpäin kuljetaan tuohivirsuissa ja niissä on heinää pehmikkeenä, kuka höhlä niitä nyt kumisaappaisiin lähtisi tunkemaan...korkeintaan joku cityjuntti joka kuvittelee olevansa oikea maalainen, ha 😁 surkea wannabejuntti

Äänestä

Se mies pitää opettaa sisäsiistiksi. Pölynimuri löytyy eteisen kaapista. Voit alkaa hommiin ja siivota sotkusi. Keskustelut kääydään sitten, kun kämppä on imuroitu.

Ihmisparka! Eihän se opi, ellei opeteta. 😂

Äänestä

Mutta jos tuo juttuni, niin mahdollista muodostaisi xena = Xe-Man, eli vähän kuin SuperMan, ja sittyen numero 187, alkuaineen numerona kryponiitti.

Äänestä

minulla joskus purskahtaakin nauttimani juoma suusta kun katson mitä tuo nimittelijä tyekee nimiä toisista.

TorakkaViina voisi olla hyvä juoma...

Äänestä

Olen heinäkenkä, ja olen mennyt naisen luokse treffeille huopikkaissa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nainen tutustui maaseudun lavatansseissa peräkylän maatalon mieheen ja asiat etenivät, että nainen kutsui miehen luokseen.
Mies saapui naisen kumisaappailla ja löntysteli olohuoneeseen, jossa nainen ihmetteli, että miksi mies ei riisu saappaita ja ihmetteli miksi miehellä on saapaat, vaikka ulkona ei sada,
No mies riisui saappaansa, jonka jälkeen naisen paimetolaismatto oli täynnä heiniää.
Nainen katseli huuli pyöreänä, kun mies tyhjensi saappaan heinät paimetolaimatolle.
Miten nainen suhtautuu, jos miehellä on heiniä kengässä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu