Kuka ressaksi?

Anonyymi-ap

Sanotahan näin notta me Alahärmän Oerus suomalaaseet äänestettäis niin mielellähän tuota meirän ministeri Kaisa Juusolaa seuraavaksi resitentiksi mutta joku sanoo notta Juusola ei oliis eherolla ollenkahan. Mitäs peliä se sellaanen on? Miksettä te torniolaaset ole Juusolaa resitentiksi hommannehet? Kai se sitten Jussihin tyyryttävä vaikka ei oo eres armeijaa käynyt. Kaikkea hyvää ja pitäkää rajat kiinni!

3

183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ainakaan sitä Gulmuunia, sehän ei viihtynyt ministerinäkään kovin pitkään. Itse varmaan Aaltolaa tai Mestaria, kun s3 Juuso ei kerran ole ehdolla.

    • Anonyymi

      Meän Juusolasya pensa minisyeri alkaa poltto aineen hinnat laskemaan. Jos edellinrn hallitus olisi niin maksaisi jo vitosen litra. Paras pensa ministr4i eikä presidentti!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      4988
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2781
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2544
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      26
      1953
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1862
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      1709
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      90
      1703
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      166
      1583
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1348
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      94
      1210
    Aihe