Pujiksen traktorikommentista tuli mieleen.
Tässäkin heikompaa sukupuolta huijataan. Kun konevideossa on nainen edes sivuroolissa, niin juutuupin mainoskuva videolle sisältää aina joko hyvin muodostuneen takamuksen, kiinteät rinnat, tiukoissa trikoissa olevan haarovälin tai ainakin vähäpukeisuutta ja kauniit isot silmät.
Videon sisältö on sitten samaa rasvanäppeilyä kuin tavan karvakädellä, mutta konekansasta 90 %:a on huijattu jo mainoskuvalla. On ne naiset kieroja, klikkauksia ja katselukertoja satelee.
-keinovaginamies-
Konehlöt juutuupissa
Anonyymi-ap
4
147
Vastaukset
- Anonyymi
Täydellinen yhdistelmä konehenkilöille, koneet ja kauniit naiset.
No minä olen konehenkilö,mutta en nyt niin piittaa kauniista naisista.. tai rumistakaan sen puoleen.
- Anonyymi
Tuo yhdistelmä on kaukana täydellisestä kun koneilla tehdään sitä mitä kuuluu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1671633
- 104941
- 75753
- 51655
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa18641ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;189437- 26429