Vahinko jos hän ei pääse ehdokkaaksi hänellähän on hyvät mahdollisuudet vaaleissa pärjätä.
Onko Väyrynen varaton kun vaatii keskustalta presidentti vaaleihin avustusta?
6
812
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole Väykkä varaton. Väykkä on pihi, oikea kitupiikkien kitupiikki. Ei raski pierrä edes sisään päin.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18087492S
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Juu kaikkien muiden vikojensa lisäksi on itara kuin Roopa Ankka.
Nyt kun katkerana järjestää omat itsenäisyysjuhlat Helsingin hotelli Artturissa on siellä yleisölle vapaa pääsy. Tarkoittaa että tarjoilua ei ole, paitsi jos yleisö itse omilla rahoilla jotain ostaa. luultavasti pitää sisäänpääsy lippu ainakin ostaa ja sitten Paavo myy siellä tavallista halvemmalla omia kirjojaan ja Paavo-mukeja.
El Paavon kosto, on myös bisnes-päivä hänelle. - Anonyymi
Huonosti kävi Paavolle, lakko tuli väärään aikaan Paavon mielestä..
- Anonyymi
No, sepä se, muutoinhan hänestä olisi tullut taatusti pressa. Nyt kortit talteen nekin, jotka ovat Tallinnassa (postitettu Pohjanrannasta ?) . Ovat valmiit seuraaviin vaaleihin!
- Anonyymi
Sai jotain +8000 korttia kerätyksi, joten ei siinä mikään lakko paljoa tuota haitannut.
On kumma kun mikään realiteetti ei uppoa Paavon kalloon, vielä pitää vaan yrittää vaikka kannatus jotain 1% luokkaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997750- 1075577
- 2754831
- 494753
- 733513
- 502798
- 582487
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222438Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292392- 412264