Onko sellaisia ihmisiä, jotka eivät lainkaan käy Suomi24:ssä?
Mitä luulette?
Anonyymi-ap
23264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Aivan varmasti. Tämä on tällainen marginaaliporukan harrastus.
Aika tylsä paikka on.
Lasketaanko eläimet? Omistan hyvinkin uteliaan kissan, jakaa näytön toisinaan kanssani...
Totta kai on, en usko, että moni tosin keskustelee muille, vaikka täällä kävisikin...En ole maininnut kuin yhdelle itsekään. Mitäpä sitä kaikkea kaikille kertomaan.
Juu,mä oon yks niistä !
Paitsi nyt.
Aivan varmasti on.
Mäki oon yrittänyt lopettaa, mutta ei oo onnistunu.
Sinä kuuluisit kaatopaikalle.
On. Ehdottomasti.
en tiedä en pysty käsittämään itse miten muka olisin ihasxtunut johonkin tuohon Haaveilija.... varmaan tyttöjen mielestä haaveilija on aika ilkeä.... mutta en tiedä....
En ole koskaan nähnyt Haaveilijalta yhtään ilkeää kirjoitusta.
ei niin en kirejoituksia nähnyt mutta muuten.... muuten Xena niin aika hauska tuo nimittewlijä-ohjelmakoodi joka tekee omiaan nimistä.
Sehän on kiva juttu, että sinulla on niin hauska ohjelmakoodi. 🙂
ajattelin sillä taqvoin että kun joku haaqveilija jokaq on aika julma että hänelle tulisi mukava mieli jos joku pitää hänestä eli minäkin.
Varmasti on sellaisia. Jotkut ovat esimerkiksi tiktokissa 9 tuntia päivässä, ei heltiä aikaa suomi24:lle ..
- Sheena
Mun mielestä on hyvä kirjoitella tänne, kysyä neuvoo ja auttaa vastaavasti muita. Ainoostaan entinen pomo sano etten tonne koti ja rakentaminen osastolle eksyis.
On, en luule olevan.
Muutama kesä sitten ”satuin ottamaan” asian pöydälle, koska koin eksistentiaalisen kriisin saavan mielen tasapainosta yliotteen.
Tulos oli lähes järkyttävä.
(hihitystä)
On, todellakin! Pari kolleegani ainakin ovat, molemmat olivat oksentaa kun tuli ÄSS24 puheeksi, kulmoilivat minua epäluuloisesti. Tosin toinen tunnusti olevansa aktiivinen höpöttelijä Redditissä ja toinen Ylilaudalla, niin ns. moraalinen uskottavuutensa tipahti samantien ÄSS24 -tasolle.
Jaa a 😂onhan niitä. Varmaan ne kaikki fiksut.
Onhan heitä. Esim. varmaan kaikki mun sukulaiset (joita ei oo paljon). Ei heistä kukaan tiettävästi ole täällä. Esim. mummolla ei ole tietokonetta eikä osaa sitä ees käyttää, isällä on ja osaa käyttää (ainakin jonkun verran), mutta ei hän varmaan ees tiedä tällaista kuin S24.
Olen kuullut huhuja, että itä-rajan tuntumassa, synkän metsän laidassa, asustaa kansa, joka ei viihdy S24:lla. Valitettavasti en voi vahvistaa tätä tietoa. 😄
En minäkään viihdy.