Nainen pyysi luokseen juomaan viinaa.

Anonyymi-ap

Tai ainakin alkoholia mutta sanoin etten voi tulla mutta se sitten tulee luokseni koska ei halua olla yksin.

9

178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joudut panohommiin.

    • Anonyymi

      Varo, että se ei puukota sua kuoliaaksi. Se voi olla ansa.

    • No se ei varmasti harmita yhtään. Hauskaa iltaa! :)

    • Anonyymi

      Viinamiehellä riittää naisseuraa näin perjantai-iltaisin. Raitis mies sensijaan viettää koko viikonlopun yksin.

      t. viinamies

    • Anonyymi

      Viinamies näkee unta,että hänen rakas
      tulee hänen huulilleen,mutta totuus palaa
      pian hänen herättyään valmiiksi märkänä
      kohtaamaan päiväuni uudelleen.

    • Tunnen naisen, joka tapasi kumppaninsa näin. Kyllä viinamiehen jutuissa on siis perää. Paitsi tämä nainen ei kutsunut miestään luokseen juomaan viinaa, vaan syömään. Oli viinipäissään tehnyt ruokaa ja pyytänyt sitten Tindermiestä syömään. Mies tuli syömään ja siinä sitten tutustuivat.
      Toki ei ole naisena lainkaan viisasta kutsua lähes tuntematonta miestä kotiinsa ja oli itse tätä mieltä myös. Mutta kaikki päättyi hyvin, ovat onnellisesti yhdessä.

      • Mu5tasydän

        Joo, ei kyllä kävisi mielen vieressäkään kutsua tuntematonta ihmistä edes kahville. Nykyään melkoinen riski. Anteeksi nyt vain yleistävä mielipide.


      • Mu5tasydän kirjoitti:

        Joo, ei kyllä kävisi mielen vieressäkään kutsua tuntematonta ihmistä edes kahville. Nykyään melkoinen riski. Anteeksi nyt vain yleistävä mielipide.

        Niin se on. Tuo nainen onkin melko äkkipikainen ja holtiton, humalatila tätä vielä korostaa. Hänellä kävi tuuri, sillä mies oli (on edelleen) kiltti ja kunnollinen. Kuitenkin, itse en koskaan tekisi noin.


      • Prinsessasi kirjoitti:

        Niin se on. Tuo nainen onkin melko äkkipikainen ja holtiton, humalatila tätä vielä korostaa. Hänellä kävi tuuri, sillä mies oli (on edelleen) kiltti ja kunnollinen. Kuitenkin, itse en koskaan tekisi noin.

        No joo, niin tuo kuulostaa olevan.. Tuuri tosiaan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      110
      1653
    2. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      16
      1312
    3. Tiedätkö miten pahalta tuntui

      Kun vetäydyit? Ei kuukausiksi vaan vuosiksi.
      Ikävä
      61
      970
    4. Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA

      Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR
      Hindulaisuus
      329
      822
    5. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      64
      808
    6. J miehestä oikeaa

      Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen
      Ikävä
      75
      778
    7. Onko Lahdessa juhannuskokkoa?

      Entä vähän kauempana?
      Lahti
      1
      760
    8. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      45
      710
    9. Kysyit firman bileissä..

      .. että tulisinko luoksesi yöksi... Oliko se vain heitto. Mitäs jos olisin tullut? Naiselta
      Ikävä
      9
      661
    10. Miksi Suomessa uskotaan Usan kanssa tehtyihin sopimuksiin

      Kaikki viestit Usan suunnasta on ollut jo pitkän aikaa sen kaltainen että muiden liittolaismaidenkin sotilaallista autta
      Maailman menoa
      58
      637
    Aihe