On että menee baareihin ryyppäämään. Kyllä sieltä baarista löytyy joku samantasoinen nainen rumalle miehelle joka haluaa rakkautta. Tinderissä on kaikki naiset niin kauniita ettei rumalla miehellä ole mahdollisuutta tutustua tinderi naisiin.
Ruman miehen mahdollisuus löytää kumppani
Anonyymi-ap
10172
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Miehelle on etua omasta rumuudestaan jos naisella on heikko itsetunto. Tällöin rumempikin mies kelpaa. Muutenkin naiset vähät välittää miehen naamakertoimesta verrattuna mitä miehet välittävät naisten naamoista.
parisuhteeksi muodostunut suode ,vaadi enää ulkonäköä siinä määrin,
Tinder on ihan turha tavis miehelle. Olen yrittänyt joskus eikä sieltä saa mitään osumia naisilta. Baarista löysin tyttöystäväni. Ihmiset maksaa nettideittailusta ihan turhaan mutta eivät pääse treffeille.
Kauneus on katsojan silmässä. - Jos ihminen pitää toisesta ihmisestä, hän myös näkee tämän kauniina.
Mutta uteliaisuuttani kysyn, millainen mies on mielestäsi ruma? Mikä yksityiskohta tekee hänestä ruman tai osaatko asiallisesti kuvailla sellaisia piirteitä?
vinot hampaat, kaksoisleuka, pallomaha, huono ryhti, epäsymmetriset kasvot, harmaat hiukset.
Mikään noista ei välttämättä ole rumaa vaan persoonallista. Harmaat hiukset ovat tosin varsin tavalliset. - Kyllä tuollaisessa ihmisessä on varmasti myös jotakin kaunista.
Salille treenaamaan pituutta, laatikkoleukaa ja yleistä alfan asennetta. Sitten juo vielä vähän viinaa niin jo helpottaa! Parisuhdeleikkejä voi ensalkuun harjoitella vaikka yh-äitien tai mt-tapausten kanssa ennen kuin siirtyy sitten siihen oikeaan tyttöystävään.
😂😂
Viinan kanssa on mahdollisuus.
Tai kehittäkää joku deittiappi, jossa on erilainen toimintaperiaate kuin Tinderissä. Vaikka oon nainen, niin en oo sitä testannut. Nyt asun niin pienel paikkakunnal ettei viitti. Ja muutenki, haluan tietää miehestä enemmän ennenkuin swaippaan sitä minnekään.