Tämähän on vain Suomi24.
Ei siitä tarvitse välittää, mitä täällä sanotaan
13
270
Vastaukset
Täällä ei tiedä ketkä kirjoittaa, haukkuu yms, joten ei kannata liikaa välittää.
- Anonyymi
Kyllä sut tiedetään wannabe soturiprinsessa joten ei kannata tuudittautua enää ollenkaan siihen omassa kuplassa runkutteluun.
- Anonyymi
Eiköhän sieltä kiven sisältä joku hengenheimolainen löydy jonka kanssa harrastaa saippuarassausta.
Anonyymi kirjoitti:
Eiköhän sieltä kiven sisältä joku hengenheimolainen löydy jonka kanssa harrastaa saippuarassausta.
Ei sullakaan kovin häävisti näytä kulkevan...
- Anonyymi
mustasusi kirjoitti:
Ei sullakaan kovin häävisti näytä kulkevan...
Siitä en niin tiijä välttämättä mutta oksettaa niin paljon ettei voi midistä
Kylläpäs! Minä ainakin välitän, miten täällä ketjuissa ja palstalla yleensä keskustellan. Aiheet saavat mennä laidasta laitaan, kunhan niissä on jotain järkeä. Keskustelun kieli tulee olla kohtelias, muuten keskustelun laatu jää ala-arvoiseksi. Huumoria on hyvä käyttää, mutta se vaatii hieman harkintaa. Pastahuumori on taitolaji.
Vaikka tämä on "vain" keskustelufoorumi, silti täällä keskustelevat ihan oikeat ihmiset. Tätä ei pidä vähätellä. Kaikkien viihtyvyyden kannalta tämä on syytä ottaa huomioon.Ala-arvoisia iodeologioita tukevat valheet tekee keskusteluiden laadun kaikkein ala-arvoisimmaksi.
Totta, mutta ei.
Rekattujen tekstit on tietyltä henkilöltä.
Anonyymien tekstit on kollektiivinen kokoelma.
Anonyymejä ei voi millään tapaa tunnistaa, ja jos vaikka olevinaan tunnistaisi. Niin toinen anonyymi voi teeskennellä matkimalla toisen anonyymin kirjoitelmia sekä tyyliä.
Turhasta ulisemisesta en täällä ole koskaan välittänyt. Enkä myös kinastele ihmisten kanssa. Se on vain turhaa energian tuhlaamista."Rekattujen tekstit on tietyltä henkilöltä."
Täällä selvästi on mm. raivofemakkoryhmä jonka jäsenet käyttävät samaa/samoja nimimerkkejä, riippuen siitä kuka kulloinkin on paikalla. Samaa tekee sodomaryhmä.
Pyrin kirjoittamaan eri ihmisille eri tavalla, koska haen sujuvaa ja mukavaa keskustelua.
Imagoni on ristiriitainen.
Samaan aikaan, kun hössötän pornosta alatyyliin, yritän tuoda esille omaa kaunosieluista puoltani.
Kaikki naiset eivät hyväksy tätä kaksijakoisuutta.
Tämä näkyy keskusteluissa naisten varautuneisuutena.No kaikki naiset eivät halua olla mitään pornorevittelijöitä julkisesti. Jokainen saa mielestäni revitellä, jos haluaa, mutta myös toinen puoli pitäisi mielestäni sallia.
Itse kun tykkään säästää sellaiset asiat oikean ihmisen kanssa revittelyyn. Tekeekö se minusta jotenkin huonomman ihmisen? En usko. Minulle riittää se, että tiedän itse millainen olen.
- Anonyymi
Ei, p.rse
Minä kun olen luullut aina, että täällä on kaikki tosissaan.
Ja pelkkää faktaa vaan ruudulla :))))
-keinovaginamies-
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 833278
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli342625- 612248
Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.732229Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512171Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1102143Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.191917- 621894
Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv191783- 861622