Ei siitä tarvitse välittää, mitä täällä sanotaan

Anonyymi-ap

Tämähän on vain Suomi24.

13

334

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Täällä ei tiedä ketkä kirjoittaa, haukkuu yms, joten ei kannata liikaa välittää.

      • Anonyymi

        Kyllä sut tiedetään wannabe soturiprinsessa joten ei kannata tuudittautua enää ollenkaan siihen omassa kuplassa runkutteluun.


      • Anonyymi

        Eiköhän sieltä kiven sisältä joku hengenheimolainen löydy jonka kanssa harrastaa saippuarassausta.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Eiköhän sieltä kiven sisältä joku hengenheimolainen löydy jonka kanssa harrastaa saippuarassausta.

        Ei sullakaan kovin häävisti näytä kulkevan...


      • Anonyymi
        mustasusi kirjoitti:

        Ei sullakaan kovin häävisti näytä kulkevan...

        Siitä en niin tiijä välttämättä mutta oksettaa niin paljon ettei voi midistä


    • Kylläpäs! Minä ainakin välitän, miten täällä ketjuissa ja palstalla yleensä keskustellan. Aiheet saavat mennä laidasta laitaan, kunhan niissä on jotain järkeä. Keskustelun kieli tulee olla kohtelias, muuten keskustelun laatu jää ala-arvoiseksi. Huumoria on hyvä käyttää, mutta se vaatii hieman harkintaa. Pastahuumori on taitolaji.

      Vaikka tämä on "vain" keskustelufoorumi, silti täällä keskustelevat ihan oikeat ihmiset. Tätä ei pidä vähätellä. Kaikkien viihtyvyyden kannalta tämä on syytä ottaa huomioon.

      • Ala-arvoisia iodeologioita tukevat valheet tekee keskusteluiden laadun kaikkein ala-arvoisimmaksi.


    • Totta, mutta ei.

      Rekattujen tekstit on tietyltä henkilöltä.

      Anonyymien tekstit on kollektiivinen kokoelma.

      Anonyymejä ei voi millään tapaa tunnistaa, ja jos vaikka olevinaan tunnistaisi. Niin toinen anonyymi voi teeskennellä matkimalla toisen anonyymin kirjoitelmia sekä tyyliä.

      Turhasta ulisemisesta en täällä ole koskaan välittänyt. Enkä myös kinastele ihmisten kanssa. Se on vain turhaa energian tuhlaamista.

      • "Rekattujen tekstit on tietyltä henkilöltä."

        Täällä selvästi on mm. raivofemakkoryhmä jonka jäsenet käyttävät samaa/samoja nimimerkkejä, riippuen siitä kuka kulloinkin on paikalla. Samaa tekee sodomaryhmä.


    • Pyrin kirjoittamaan eri ihmisille eri tavalla, koska haen sujuvaa ja mukavaa keskustelua.

      Imagoni on ristiriitainen.
      Samaan aikaan, kun hössötän pornosta alatyyliin, yritän tuoda esille omaa kaunosieluista puoltani.

      Kaikki naiset eivät hyväksy tätä kaksijakoisuutta.
      Tämä näkyy keskusteluissa naisten varautuneisuutena.

      • No kaikki naiset eivät halua olla mitään pornorevittelijöitä julkisesti. Jokainen saa mielestäni revitellä, jos haluaa, mutta myös toinen puoli pitäisi mielestäni sallia.

        Itse kun tykkään säästää sellaiset asiat oikean ihmisen kanssa revittelyyn. Tekeekö se minusta jotenkin huonomman ihmisen? En usko. Minulle riittää se, että tiedän itse millainen olen.


    • Anonyymi

      Ei, p.rse
      Minä kun olen luullut aina, että täällä on kaikki tosissaan.
      Ja pelkkää faktaa vaan ruudulla :))))

      -keinovaginamies-

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2137
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      42
      2105
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1845
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1261
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1141
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1070
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      56
      1013
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      946
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      284
      906
    Aihe