Viikon paras juttu aahhaaahhaaahhaaahh suksikoon Joo vaikka vttuhun!
Antti Tuisku hiihdon SM-kisoihin
Anonyymi-ap
17603
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
antilla me konurin espajassa homma nyt täälää. huumehommiii yms lapsi sexiiaa arinb..
k-kauppa hommia vartaa jolamnkii
Hyvä ,menee suomipojalla Antin takana hiihtämiseksi..Antti voittaa joka kisan.jylhä valmentaa.saatais vielä muutama missi mukaan tai kuuluttaja.pikku G voisi siirtyä mäkihyppyyn.
Ja Elastinen varjonyrkkeilyyn.
Kohta se Anttikin istuu verorahoilla YLE:n lähetyksissä hiihdon erityisasiantuntijana. Ennestäänhän siellä sohvalla pelleilee mm 30 vuotta sitten yhden kisan voittanut kepinkiertäjä.
Vilkku päälle, lipsuu lipsuu, liikaa jäi ylämäessä. Vasemmalta tuulee, laukaus meni oikealta ohi.
Onneksi YLE: n rahoitusta leikataan ja rajusti.
Antti o Pekkapojun parhaita kavereita
Tämä mies on jatkuvasti jossain mainostamassa itseään. Ihan ällöttää. Eipä paljon kuvaa viitsi katsoa eikä lukea.
Täysin samaa mieltä siitä, että on aina jossakin mainoksessa. En ole ollut koskaan kiinnostunut koko ihmisestä enkä hänen tempauksistaan. On liian paljon lehtien ym. palstoilla. Todellakin ällöttävää luettavaa. En hänen juttujaan koskaan lue enkä ole hänen hyppely musiikkia koskaan tykännyt kuunnella. Eikö muista ole kirjoitettavaa kuin Tuiskusta?? Ällöttää.
Hei ap
suksippa sinä sinne minne lopetit tekstin!!!
Tekstisi kertoo mitä osaat osaatko sitäkään??
Oletko kuullut suuret puheet, pienet teot.
Ei taitoa kun noihin 7- kirjaimeen !!!
Huippusuoritus ap Onnea, Iloa elämääsi " SIELLÄ".
Onnea Antti , olet Huippu, Ihana- ihminen.
10 km meni hyvin, tosi hyvin.
Sinulla kaikkea Hyvää mitä sitten teetkin.
antti lataa iivo voi lopettaa ja muukki mie hiihän paremmin ..
onko lapsesi sexuaalisesti poikkeava HIIHTÄÄN SIITÄ HÄÄHÄHHÄ
Runkkari kävi laappimassa
hiihtourheilulta rahat pois jos tää homma jatkuu , kaikki hörhöt parempia kuin oikeat urheilijat mihin tää maailma menee helvettii jätkää sutsutetaan niinko olis jumala tai kaiki mestaruudet voitanut ja kaikki muuta ois paskija hemos hhee hiitäjiä...lopettakaa urheila alkak ryyppää ei kannata kun kaikki muut parempia jopa pdaritkinn
Antti on fiksu, osaaja, valovoimainen tähti. Me Rovaniemen asukkaat olemme erittäin ylpeitä Antista, Rovaniemen oma poika.
Kovaa treeniä ja sijoitus ei ollut kummoinen, mutta ilon kautta - ei ihme, että Antista tykätään ja isot fanilaumat.
Antti kuitenkin jo 40 v, harva huippuhiihtäjäkään enää tuossa iässä on palkinnoilla.
Nähtäväksi jää mihin Antti vielä ryhtyy.
Olikos se palkinnoilla? En ole nähnyt tuloksia.
tapetaan pois
Anttiboi pullu pustussa heti maalissa kusuu: tuliko jo??