Laske ja simuloi.

Tietokone voi laskea kraatereiden impacti-juttu jos koodaa ja dimuloin, sddimiloin hsh... kun niin jod pydyy odizs ytiretokonrerdd jotksa laxkrsat noprzsdti juttu hhsh
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..jatkan vähän niin on sellasia laskentoja missä tarvitaan erittäin suurta bittileveyttä laskentaqan nollien ja ykköste3n kanssa sitten..

Äänestä

juu, näinhän se on ja vaikka tekis toisin, niin silti tulee sama lopputulos!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tietokone voi laskea kraatereiden impacti-juttu jos koodaa ja dimuloin, sddimiloin hsh... kun niin jod pydyy odizs ytiretokonrerdd jotksa laxkrsat noprzsdti juttu hhsh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu