Kutisee ja pakko tehä

Ärsytän pian. Oisko naista kaveriksi. On kokoa ja kunnon paineet
19689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Aikunen mies ja noin munaton.
Et löydä kyllä ikinä naista. Niin se vaan valitettavasti on

Äänestä

Teen. Äärimmäisen ärsytetty ja vaikeasti hallittava

Äänestä

Käy sie hyvä mies kusella ko on painetta se helpottaa kummasti.

Äänestä

No niin. Nyt peilin eteen ja nauttimaan. Saa nähä kestääkö...

Äänestä

Nyt näin papat semmoset cameltoet, että hyvä ettei pakokauhu vallannut.
Olin tuolla etelän maissa.
Aamusin aamiaiselle tuli joka aamu noin 20 nuorta 20-30 v naista joilla oli tiukat pyöräilyasut päällä. Joku italiano joukkue.
Oi iekama kuinka ne asut paljasti kaiken, osa vielä vaalean sinisiä ja keltaisia läpinäkyviä asuja.
Ei minkäänlaista ujostelua, päinvastoin, päinvastoin pientä flirttiä.Piruttaan esittelivät silimät tapittavalle ukolle,että tämmöttiii täällä
Ja ne cameltoet teiänki olis pitäny nähdä.

Äänestä

Ui jumalauta mahtoi olla syntinen näky. Arvatenkin jouvuit välittömästi käsitöihin?

Äänestä
  • oli syntistä joo, mutta vaimo tajusi tilanteet ja antoi ensiapua.Kysy vielä että tokenekko piru siinä noien kanssa pellaamasta . joo jooo mutta ko joka aamu sama , ei aina jaksais

    Äänestä

Se on selvä että mies ei tokene semmoisesta näystä vaikka näkee päivittäin. Ja tytöt ei varmasti halua peitellä näkyä. Kiusalla näyttävät

Äänestä
  • Soi 6:llako sitä nyt ollaan?

    Äänestä

riipi ennallaan emme pyyhi

Äänestä

A-Lube pelastaa aina.

Äänestä

Cameltoe varoitus ilmojen lämmetessä!

Äänestä

Huh mikä farkkuperse festareilla!

Äänestä

Tilaa Barbarella 😆

Äänestä

Iesus mitä farkkuperseitä! Menee järki vähemmästäkin. Voisitteko naiset olla pukeutumatta niin tyrmäääviin farkkuihin

Äänestä

Oisko naista puh? Ärsytän isoa..

Äänestä
  • Sinun kirjallinen ilmaisu tarvii tukiopetusta

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Sinun kirjallinen ilmaisu tarvii tukiopetusta

    joo evvk 🤣🤣🤣

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ärsytän pian. Oisko naista kaveriksi. On kokoa ja kunnon paineet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu