HUOMENNA

Atria Pallogrillauksen SM-kilpailu VR:n makasiineilla Helsingissä, kun Atria etsii seuraavaa Pallogrillauksen Suomen mestaria 2005.
1434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jo käyrän mestari--vilhelmiinan kera- turhaan enään kilpailette käyrän camping makkaran kanssa joka on täysin alaarvoinen.
Kysymymys? Miksi sinappi on keksitty??
Helvetti! jo on kumma jos vastaus ei tullut heti--HUONON MAKKARAN TAKIA(johon luketuu--camping,grilli,ym muilla faikki nimikkeillä pröystäillävillä makkaroilla).
Kabanossinkin olen hylännyt, paremman löytäessäni!!
Maku anturoillani--köyhän pojan antimilla-Wilhelm on tän hetken suonien tukkijana parhain rasvapökäle--kuolemme joskus kumminkin, miksei maku suussa????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lihaa kirjoitti:

Atria Pallogrillauksen SM-kilpailu VR:n makasiineilla Helsingissä, kun Atria etsii seuraavaa Pallogrillauksen Suomen mestaria 2005.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu