Auttaako nikotiini hölkässä?
Työmaalla miehillä purkit taskussa.
Meikä tyytynyt tulitikun pureskeluun.
Saisinko nikotiinipusseista buustia hölkkään?
Nikotiinipussit ja hölkkä
12
413
Vastaukset
- Anonyymi
Nikotiinipussit on rentoa. Nuorten suosiossa. Juoksu ei kiinnosta. Pussilla saat hyvän olon rehkimättä.
- Anonyymi
Nuorilla ei tavoa. Risusavotta rentoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nuorilla ei tavoa. Risusavotta rentoa.
Tavo miehen tiellä pitää. Risusavotalla saa peruskuntoa. Kysy Ietulta.
- Anonyymi
Mälli on vanha keksintö. Halveksittavin alin ihmisluokka syljeskeli pitkin lattioita ja haisi lialle, kuten nuoriso nykyään.
- Anonyymi
Mettäsavotoilla käytiin saunassa lauantaisin ja keskiviikkoisin. Alusvaatteet pestiin samassa yhteydessä.
Nykyinen pössypäänuoriso ja kok-kokkelipäät koittaa peittää housuihin paskomiset dödöin, siinä onnistumatta. Hajuhan vain pahenee.
Nicorettella hölkkä kulkee.
- Anonyymi
Nikotiini nostaa sykettä. Ei hapota.
- Anonyymi
Nikotiini nostaa sykettä. Miula liika korkea syke illmankin.
- Anonyymi
Ylipaino poijes paastolla ja nikotiinipussukoilla. 4pv paasto rentoa on ja voi tepastella askelia.
- Anonyymi
Tupakointi hyvää porrastreeniä. Joutuu kävelemään portaat alas ja ylös ja ulos monta kertaa päivässä. Nikotiinipussukkaa pystyy käyttämään laiskasti sohvalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tupakointi hyvää porrastreeniä. Joutuu kävelemään portaat alas ja ylös ja ulos monta kertaa päivässä. Nikotiinipussukkaa pystyy käyttämään laiskasti sohvalla.
Juu. Tupakoinnista tulee askelia mittariin. Nikotiinipussukkaa voi käyttää sohvalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu. Tupakoinnista tulee askelia mittariin. Nikotiinipussukkaa voi käyttää sohvalla.
Tupakointi juostessa vaikeaa, pussukkaa voi käyttää suorituksen aikana.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p375692Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2634911Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1594811Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1204603Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil193787Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192384Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32168- 661717
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill251692- 2081393