Pimppiä varatuilta vai sinkkunaisilta
Kummalta saa helpommin
Anonyymi-ap
18393
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jos tarvii kysellä niin ei kummaltakaan. Ilotytöltä saa kun maksaa. Mene Saksaan.
Eikö tinderi ole lähempänä kuin saksa
Jos käytät tai ostat naisen niin muista kumit ja äläkä pussaile eli et voi muuta kuin naida kumin kanssa ja tuskin tyttöö tarviikaan tyydyttää tai antaa nautintoo sille kun on maksullinen ja muista kumit sukupuolitaudit eli muista kumit
Saako välis paljon pimperoa Tinderin korkeakoulutetuilta jännäjennoilta?
Se ei tollanen pikkukumi mitään suojaa, siihen tarviipaljon parempaa supjaa. Miksei ihmiset oo varovaisia.
Riippuu täysin naisesta.
Aloittajan ei kannata sellaisia turhaan edes kysellä.
Olipa kyseessä nainen tai mies, niin jos kohtelee ihmisiä hyvin, niin sillä voi jo päästä alkuun, uskoisin?
Jos on koko ajan tarvetta esineellistää, käyttää henkistä väkivaltaa, alistaa, kaasuvalottaa ja mitä näitä täällä puhuttuja ongelmia nyt voi ihmiskunnassa olla, niin ei varmaan irtoa sillä tavalla. Ei naiselta eikä mieheltä. Vai onko joku kokenut tuon toimivaksi keinoksi?
Ihan vaikka sanomalla, että "Rehellisesti sanottuna en etsi nyt suhdetta, mutta meillä vois olla kivaa - jos ymmärrät mitä tarkoitan". Mutta joo, itse en ole kokenut tarvetta saada pllua. Ei tuosta varmaan tarvi mitään tiedettä tehdä.
(sivusta)
Jostain syystä varatuilta. Mistäköhän sekin kertoo? Ehkä sinkkuna pysyttelevät ovat krantumpia, enkä kelpaa.
Ehkä sä vaikuta sellaselta, joka ei takerru, eikä juorua ja siksi vedät pettämiskaveria etsiviä puoleensa?
Voi olla. Tosin jos tiedän ettei toinen ole vapaa, en kajoa sellaisiin.
Se ei varmaan sitten näy ulospäin. 🙂
Varatut antaa aina
Ei anna!
Eikö tuo ole ihmisestä kiinni!?!?! Osalla uskollisuus kuuluu moraaliin ja oma kumppani riittää. Osa taas tykkää pitää haaremia (luvalla tai ilman) tai ei näe pettämisessä ongelmaa. Sama koskee niin miehiä kuin naisia.
En itse anna, eikä mies ota! Kumpikin kyllä saa. 😉 Ja varattuna rakaateluun kelpaa vain oma kumppani. Sinkkuna yleensä valitsen mielummin olla ilman, koska antaa/ottaa-miehet on yleensä kurjaa seuraa. Poikkeuksia toki on, mutta heitä ei tahdo löytää muun seasta.
Riippuu täysin yksilöstä, ei parisuhdestatuksesta. Voisi joskus ymmärtää tarkastella ihmisiä yksilöinä eikä massana. Saattais jitain vaikka hiffatakin ihmisyydestä joskus.
Jasu
Täysin naisesta kiinni.
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18367433
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞