Siveysvöiden uusi tuleminen

Anonyymi-ap

Voisin kokeilla siten, että oltaisi naisen kanssa molemmat lukittuna, avaimet sinetöityyn kuoreen kaappiin, ja tämän jälkeen molemmat alkavat yhteisesti kokea puutetta. Lukot avataan aina vain molempien läsnäollessa yhtä aikaa ollessa avaimien luona. Hygienia ja peseytyminen, saunaa varten aina yhtäaikaa lukot pois, mutta molemmat läsnä ja itsetyydytys kielletty. Kun halutaan tyydytystä, lukot pois ja seksiä ja tyydytystä vain toinen toisistaan nauttien. Itsetyydytyksen ja nettipornon jäädessä vähemmälle tai jopa pois, voisi auttaa kiimaa ja kiihkoa seksiin toinen toistensa kanssa väljehtyneissä suhteissa.
Ilman yhteistä seksiä mennyt jo toistakymmentä vuotta. Nettiporno ja nyrkkikyllikki noussut ainoaksi purkautumistavaksi. Siveysvyö voisi tuoda uutta potkua. Vieraissa käynti ja sen estäminen ei siis ole se juttu, vaan oikeastaan rajoittaa omia toimintoja ja suunnata ne kumppaniin. Mitä näkemyksiä?

10

825

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Riittää miehen vyöttäminen. Saa neiti/rouva ihan erilailla huomiota makkarissa ja makkarin ulkopuolella.

    • Anonyymi

      Vois laittaa munat ukolta lukkoon niin loppuisi se naapurin yh-lumpun luona kyläily!!

      • Anonyymi

        Sitten se lumppu antaa eturauhasorkun sormella!!


    • Mitenkäs sitten, kun tulee kauhea vessahätä? pitääkö toisenkin sitten avata vyönsä, koska toinenkin avaa sen päästäkseen vessaan? mieti kun olis avain syystä tai toisesta mennyt hukkaan, tai ei sais lukkoa auki tms.
      Ei pienintäkään kiinnostusta aiheeseen, kunhan pohdin.

      • Ainiin ja lukko avataan ja on auki vaan toisen läsnäollessa. Eli toinen tulee sinne vessaan mukaan, ettei vaan koskettele itseään siellä. Entä jos haluaa yksityisyyttä?


      • Anonyymi

        Voihan sitä pissata ja kakata sieltä vyön reiästä. Esim suutarilla voi käydä teettämässä vyöhön ylimääräisen reiän. Meillä isännällä maha kasvoi jouluna ja joutui käydä suutarilla teettämässä uuden reiän vyöhön eikä maksanut paljoa, muistaakseni n. 15 euroa.


      • Anonyymi
        Prinsessasi kirjoitti:

        Ainiin ja lukko avataan ja on auki vaan toisen läsnäollessa. Eli toinen tulee sinne vessaan mukaan, ettei vaan koskettele itseään siellä. Entä jos haluaa yksityisyyttä?

        Käsiin voi laittaa jotain rasvaa esim juoksevaa Flora Culinessia niin itsensä hipelöinti ei onnistu kun ei saa otetta elimestä vaan käsi lipsuu rasvattuna


    • Anonyymi

      Mä ostin miehelleni tälläsen siveysvyön ja on tää on kyl tuottanut meille aika paljon iloa. Aamulla vyötän mieheni ennen ku lähen töihin ja sanon, et jos oot kiltisti koko päivän niin saatan avata vyön illalla ja saat palkinnon :)

      https://www.salapalatsi.fi/bdsm-bondage/7977-siveysvyoe-nahkaremmeillae-ohmama.html

      Meil on nyt tilauksessa metallinen lintuhäkki siveysvyö, se pitäs olla astetta kovempi viel :)

    • Anonyymi

      Meillä isäntä ramppasi niin kovasti maksullisissa naisissa siveysvyöstä huolimatta että piti laittaa lisäksi siveyshenkselit.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      175
      10704
    2. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      90
      7525
    3. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      29
      7379
    4. Se oli Orpo joka rynni Eagle S -alukselle

      Vastoin kaikkia kansainvälisen merenkäynnin sääntöjä. Kunpa olisi ollut purjehtija Harkimo Suomen johdossa silloin. ht
      Maailman menoa
      3
      7376
    5. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      88
      5753
    6. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      52
      5228
    7. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      31
      4976
    8. Giorgia Meloni vs Riikka Purra

      Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk
      Maailman menoa
      12
      4801
    9. Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee

      – Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k
      Maailman menoa
      3
      2142
    10. Ei muuta kun kylärinkiä ajamaan!!!

      Huomenta! Tuossa ku kylän pinnassa asunu koko iän, nii viime vuosina nii harmittanu ku viikonloppusin niin hiljasta, sil
      Hyrynsalmi
      36
      1583
    Aihe