Mahtavaa että sää pysyy normaalin vaihtuvana

Ne ilmastouskoivaiset ensin päättivät , että ilmasto koko ajan lämpenee ihan suhteessa hiilidioksiden pitoisuuden nousuun kaikki käy tähän tahtiin. Seuraavaksi kun tuli ilmamaston ihan normaalia vaihtuvuutta, sitten oli ilmoitus, että tämä onkin ,sitä että nyt kaikki muutokset johtuvat vain ihmisten aiheuttamasta hiilidioksiden noususta

Amen
6176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/fingirls

🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä
  • Onpa herkkää

    Äänestä

  • Onko sulla niitä tyttöjä, vai oletko ihan käsijutuissa

    Äänestä

Uskoivaisuus on ihan hyväksyttävää, silloin se ei ole hyvää, kun sillä yritetään ilman mitä??
Onko ihminen niin tyhmä ??

Äänestä

Jospa nuo Islannin vulkaanien pienet röyhtäisyt olisi vain varoitusta tulevasta kunnon räjähdyksestä á'la Tambora, Krakatau, Tonga tms. jossa vapautuisi energiaa 6000 - 8000 vetypommin verran syytämään rikkidioksidia, tuhkaa, vesihöyryä tuonne 60 - 100km. korkeuteen, Välimerelläkin olisi sopivia Santorinin tapaisia hotspoteja helpottamaan ilmastohihhulien hysteeristä paniikkia ilmaston lämpenemistä. Ei se mitään jos he itse keräisivät lahkolaisiltaan kolehtia, mutta kun se on pakollista kaikille niille valtioille jotka ovat sitoutuneen heijän "ilmastomuutoksellaan" kansojen ryöstön kohteeksi. Easy money. Ainakin seuraavat viisi vuotta ei ole liian kuuma missään, ei edes Saharassa eikä Death Valleyssa, sateista ei ole puutetta. Käristyskupoleja ei löydy hakemallakaan mutta vihervasemmiston iloksi lunta piisaa Juhannuksena eikä talvea tarvi ootella liian pitkään. Kulakit pääsee helpolla, mitään kerättävää ei lumisilta pelloilta ole. Karja on myyty jo kauan sitten, pankeilla on kultaiset ajat Koiviston konklaavin perusteella ne ajavat kulakit kerjuulle pikkurahalla ja maat huostaan otettua ja pian pankit omistavat lähes kaiken routaisen, lumisen maan ja vihervasemmisto omistaa pankit.

Äänestä

😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

😍 K­u­­­u­m­­­a­t­­­ ­­t­y­­­t­­­ö­­­t­­­ ­o­­­d­­­o­­­t­­t­a­­v­­a­­­t­ ­s­i­­n­u­­­a­ -> https://wbze.de/sexygirls?18379402

🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ne ilmastouskoivaiset ensin päättivät , että ilmasto koko ajan lämpenee ihan suhteessa hiilidioksiden pitoisuuden nousuun kaikki käy tähän tahtiin. Seuraavaksi kun tuli ilmamaston ihan normaalia vaihtuvuutta, sitten oli ilmoitus, että tämä onkin ,sitä että nyt kaikki muutokset johtuvat vain ihmisten aiheuttamasta hiilidioksiden noususta

Amen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu