Täytyy olla perustavanlaatuisesti mielenvikainen, jos uskoo sellaisiin psykoottisiin harhanäkyihin, että yksi ja sama kello voi samaan aikaa sekä edistää että jätättää, tai että valo lähestyy yhtä nopeasti riippumatta siitä onko liikkeessä kohti vaiko poispäin valonlähteestä.
T: Fenomenologi
SUHTEELLISUUSTEORIA ON HUUHAATA!
4
1000
Vastaukset
- Anonyymi
Mieti sinä sitä.
Ja mieti myös miksi sinun ei kannata vaivata päätäsi asioilla joista et ymmärrä yhtään mitään.- Anonyymi
Varsinkin kun aloittajalla on itsellään puhelin, jonka GPS paikannus eli navigaattori toimii suhteellisuusteorian mukaiset korjaukset huomioiden.
GPS - satelliittien kellon mittaama aika siirtyy Maan pinnalla olevaan kelloon verrattuna noin 39 mikrosekuntia vuorokaudessa johtuen suhteellisuusteorian ennustamista ilmiöistä. Jos korjausta ei huomioitaisi niin navigaattorin näyttämä paikka siirtyisi luokkaa 8 metriä minuutissa eli vuorokaudessa 12 kilometriä pois oikeasta sijainnistaan kartalla.
https://www.quora.com/Whats-the-distance-in-meters-a-GPS-satellite-reading-would-be-off-if-not-corrected-for-one-year-for-both-special-and-general-relativity-theories - Anonyymi
Aiheeton.
Eikö näitä voi blokata? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aiheeton.
Eikö näitä voi blokata?Vaatisi palstan omistajalta rahallista panostusta asiaan. Siihen Ilkka Lavas ei suostu.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18376183/pornospammi-jatkuu-kaikilla-suomi24-palstoilla
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista897627- 1055522
- 2664738
- 484662
- 653382
- 502768
- 582447
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222408Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292372- 412244