Kanssa haluaisit aamurakastella?
-flowersreally-
-flowersreally-
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Saman kuin tänäaamuna
Palstahahmojen mielikuvituspuuhia ei lasketa.
Kyllä yhdyn pujottelijaan. Olen samaa mieltä hänen kanssaan.
Eli saman kuin aamulla.
Tuijota elokuva alkaa kohta Paholaisen Asianajaja, Devil's Advocate jossa Al Pakanakin näyttelee...
po sprru erto y',' pmlom kpli Becl scheossemfuhrerki6tti
Ihan pimeetä porukkaa täällä. Ei ole muuta elämää kuin palsta ja täältä sitten haetaan jotain seksiseuraa. Get yourselves a life won’t you.
Tai mainostetaan. Kenen kanssa jo pannaan. Siinä ei edes etsitä enää mitään. Niin on tavallaan vielä hullumpaa. Toki myös huvittavaa. Mutta kiva, jos on kivaa.
Jasun kaa <3
--kppj yuyäy ,rmrb'y yuj,'m' polerompsya,aam kpyaom ,emiini teippiä.. hah niin jooh kiiltävää sitä ei mooses eikä jeesus -teippiä vaan sitä metalli-kiiltäväää
suosituimmat materiaalit ja värit.. titaani-blondi ja alumiini ehkä myös platina-blondi hyvä..
åoy6'oso lpleilla saanko oman ennätykseni rikki jaqlokivien yhdistelu-pelissä... arvokkain jakokivi oikeasri on rubiini monet luulevat että sadiiri ei ole...
Tarttee jo kanootin ajelehtia tyhjillään jos täältä ny jonku tuohon haluaa mu onnea teille jotka noi epätoivoisia oletten
Kyllä tämä palstalainen tähän yhteen jo 14 vuoden yhdessäoloon liittyy. Ei ole tarvetta eikä aikomusta vaihtaa. Eikä mua kiinnosta mikään rakastelu kenenkään kanssa. Se luku on jo takana päin. Sählätköön värkkeineen ketä ne jutut huvittaa, mulla on parempaakin tekemistä.
sti laskujen erääntymispäivät lisätä vähän aikaa noin 26-vuotta, koska posti on niin hidas, sitten muistutus kun olet 678 vuotias?
kpp v'hiointään 657 vuotta pitää olla jotta voi lähettää mistään alkuperäisestä laskusta perintäkirjettäkään...
iloinen kun saanet tuon spämmi-professori-robotinkuriin, joka oli kaikkialla.
Eräs olis, mutta emmää viihti sannoo.
Mies 34 v. olisi sopiva sillä olen hänen isukkinsa eikä ole sopivaa jotta hän on naimisissa oman äitinsä kanssa eli minun vaimoni kanssa.
Seksibotin kanssa. Kahdesti.
>simiti<
Tyhmä kysymys. Tietenkin viiñamiehen kanssa otettaisiin aamukaljaa.
>simiti<