Nimi muistiin!
21 vuotias, 71 kiloinen ja otellut yli 7.100 pistettä ja eilen Motoet GP:a nakkasi yli 80 metrisen.
Monipuolisuutta riittää!
https://www.tilastopaja.info/fi/db/at.php?Sex=1&ID=48520
Eemil Porvari tuorein 80m keihäsmies
3
408
Vastaukset
- Anonyymi
Porvarin seura Hartolan voima ei onneksi ole TUL:n jäsenseura.
- Anonyymi
Mikä vokayTUL:ssä? Miksi erottelet urheilijoita tällä tavalla?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä vokayTUL:ssä? Miksi erottelet urheilijoita tällä tavalla?
Itse olin yu-seuratoiminnassa mukana vuosikymmeniä ja en muista millään tasolla ikinä törmänneeni vastakkainasetteluun millään muotoa.
>>Äänestystulos oli lopulta selvä. Päätöksen mukaan liitosta erotettiin seurat, jotka olivat osastoina tai komppanioina ottaneet osaa kapinaan, ja seurat, joiden jäsenistä yli puolet oli tuomittu osallisuudesta kapinaan.
Lisäksi päätettiin erottaa ne yksittäiset jäsenet, jotka olivat menettäneet kansalaisluottamuksensa sotatoimiin osallistumisen takia.
Päätöksen takia suomalainen urheilu jakautui vuosikymmeniksi kahteen leiriin (ruotsinkielisillä oli vielä oma liittonsa).<<
https://www.is.fi/muutlajit/art-2000005912110.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1802653Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1051111- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20780Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait233779Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka277754Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698