Havannoiko nainen miehen kokemattomuuden

Anonyymi-ap

Ollaan tilanteessa, jossa treffeitä on päädytty makuuhuoneeseen.
Nainen riisuu vaatteita, mutta mies istuu päällysvaatteet päällä ja silmät suurina tuijottaa eteensä.
Nainen hoputtaa, vaatteet pois mies, mutta mies on kuin patsas, ei tee mitään.
Nainen kysyy, pitääkö minun tulla riisumaan vaatteesi pois.
Mies totoeaa, ettei tarvitse ja nainen kysyy, miksi et riisu vaatteita.
Mies toteaa, minä mietin, tilanne on uusi, ujostuttaaaaaaa.
Sitten mies kysyy, voinko käydä vaihtamassa vaatteet ja miehellä on vaatekassi mukana.
No mene, mene, jos halaut.
Kohta mies palaa yöpyjamassa ja toteaa missäs minä nukun, onko vaikka patjaa lattialle,
Nainen kimpaantuu, tänne sänkyyn siitä ja pyjama pois päältä, nyt nukutaan alasti.
EI, ei, en minä voi, kotonakin nukun pyjama päällä.
Miten nainen reagoi tilanteessa?

14

277

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nössö ja äkäpussi, match made in heaven. Tervejärkisyys ja normaalius on yliarvostettua.

    • Anonyymi

      Mikään ei ilmeisesti kiihota sua enempää, kuin kiukuttelu ja tiuskiminen.

    • Anonyymi

      Menneäs jonkin Molokin sisään, niitä kartonki-keräys.. uppoiudu sellaiseen ja sitten syö kokonaan itse molokki.

    • Anonyymi

      Ei seksiin siirrytä yleensä kuin elokuvissa tai pornossa. Kyllä siinä on monenlaista hellyyttä ja kosketusta ensin et ehtii mukaan tai vetäytyä.

    • Anonyymi

      Tuollaista tilannetta ei ole ollut eikä tule olemaan. Molemmilla täytyy olla tasan tarkkaan vahva tahtotila minkä vuoksi makuuhuoneeseen ja sekstailemaan päädyttäisiin. Samoin siitä, ettei päädytä sekstailemaan, vaikka makuuhuoneeseen päädyttäisiin. Kuten siitäkin missä vetimissä nukutaan.

      - Sheena

    • Anonyymi

      Oletko sä koskaan edes ollut minkäänlaisessa intiimissä tilanteessa toisen ihmisen kanssa? Ei siihen yleensä kuulu tuollainen komentelu, että nyt vaatteet pois jne. Kuulostaa enemmän siltä, että sä kaipailet jotain dominaa.

    • Anonyymi

      Nainen ei käyttäydy yhdessäkään kohdassa tuollei kun aloituksessa mies sanoo.
      Nainen ei halua hoputella miestä yhtään. Nukutaan vaatteet päällä sopii hyvin.
      Kaikessa rauhassa tietenkin etenee.
      Ja jos mies haluaa niin voi Nainen nukkua sohvallakin. Vaikka mieluummin nukkuisinkin miehen vierellä halien ja silitellen.

      • Anonyymi

        Jatketaan vielä sen verran, ihanaa kun se ei tällä kerralla vaan karannut.


    • "Miten nainen reagoi tilanteessa?"

      Tuossa kohtaa nainen voi turhautuneena ottaa peniksen suuhun.

      Miehen pitää pitää pää kylmänä vaikka tilanne vähän pelottaisi. Nainen kyllä jättää miehen rauhaan, jos hän huomaa, että erektiota ei vaan tule.

    • Anonyymi

      En ihan tuollaista ole kokenut mutta miehen epävarmuuden ja lähes pelon olen. On sen verran kasvatusta että olen suhtautunut ymmärtäväisesti ihan niinkuin en huomaisi mitään outoa tilanteessa. On joku selittänytkin että nyt johtui varmaan tuosta drinkistä tai että olen nukunut huonosti ja tosi väsynyt. Minä olen sanonut että no jätetäämpä se meidän keskeiseksi ja nukutaan tässä lähekkäin. Epävarmuus ja tunarointi on sitten mennyt ohi kun on muutaman kerran tavattu ja seksi on alkanut sujua normaaliin tapaan. Täytyy sanoa etten ole kovin rohkea minäkään, yhden illan suhteet ovat minulle mahdottomia. Naisen on vain helpompi peittää epävarmuutensa.

    • No ensinnäkään, minä en ala ketään hoputtaamaan että riisu vaatteet. Enkä painosta mihinkään. Minä kyllä toisesta näen, jos ei halua ja kokee tilanteen epämukavaksi.
      Mies voi pitää siis pyjamaansa ihan rauhassa, eikä vieressäni ole pakko nukkua. Ennen yökyläilyä tosin kerron miehelle, että sohvani on liian ahdas nukkumiseen ja toista patjaa ei ole…

    • Anonyymi

      Helpointa on soittaa miehelle taksi ja toivottaa hyvää kotimatkaa takaisin äidin helmoihin.

    • Anonyymi

      Jos miestä kovin ahdistaa, niin hän voi halutessaan nukkua myös yksinään. Voin sijata hänelle vuoteen toiseen huoneeseen.

    • Otsikkoon vastaus, että kyllä.

      Ja tuollaista episodia tuskin siksi ei tarvitse käydä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      309
      3055
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      61
      2353
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      124
      2057
    4. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      349
      2043
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      127
      1733
    6. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      67
      1399
    7. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1395
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1337
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      69
      1270
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      78
      1243
    Aihe