Mites, kun on näin kuma, niin hikoileeko palstanaisten tisulit kovasti.
Tissihiki on naisten ongelma, ei miehillä tissihikeä esiinny, kun miehellä ei ole tissejä, vaan rintalihakset.
Sen vaan olen huomanut muutaman kerran, kun len kuumalla ilmalla autolla ajanut
ilmastointi päällä, niin kainaloista alkaa tippumaan hikipisaroita ja tuntuu, kun kainalohikipisara tipahtaa vatsan alueelle.
Ei kävelelssä tai pyörillessä niin tapahdu, vain autolla ajaessa,
Tissihiki on naisten ongelma, ei miehillä tissihikeä esiinny, kun miehellä ei ole tissejä, vaan rintalihakset.
Sen vaan olen huomanut muutaman kerran, kun len kuumalla ilmalla autolla ajanut
ilmastointi päällä, niin kainaloista alkaa tippumaan hikipisaroita ja tuntuu, kun kainalohikipisara tipahtaa vatsan alueelle.
Ei kävelelssä tai pyörillessä niin tapahdu, vain autolla ajaessa,
Vastaukset 27
Vanhimmat
No arvaa vaan hikoaako?! hikoaa tissien lisäksi kaikki muutkin paikat.
Tällä tavalla sivullisena miehenä arvelen, että tissien aluset ne on mitkä hikoaa. Siis jos naisella on sen kokoiset rinnat, että painautuvat alustaansa. Jos on hyvin kiinteä A-kuppi, niin ongelma tuskin on sen isompi kuin karvaisen miehen rintalihaksilla.
Huutaako se muu paikka kikkelii eli se haluu kikkelii ja äkkii
Niitä alusia tarkoitinkin.
Ei mun pienet tissit hikoile ainakaan
Älä valehtele. Ei sulla susitrolliäijä mikään hikoa, kun et töitäkään tee🪓
Miesten joo mutta miten sinulla läski.
Kuumuus sekoitaa pervojenpään entisestään.
Älä äläsitä tuolle pervolle kerro, voi olla fantasioita suuriin kun kyselee.
Sinun rinnat ovat sopivat.
Arvaakos naiset, kuinka näillä helteille miehen muna hikoilee.
Jos naisella hikoilee tissit, niin miehellä munat.
Eipä seisokkaan jos noin heikko verenkirto.
Tihiä helteellä piisaa. Ja kun en käytä rintsikoita,niin paitaan ilmestyy puolikuut tissien alle..
Vähänkö noloa.
👍👍👍👍👍👍👍👍
Oisko sellainen tissin kannantus teline, joka kannattelis naisen tissiä, niin, ettei se vastaa ihoon, vaan lepäin kannattimien varassa ja sit olis pienet puhaltimet, jotka vilvoittais tissiä.
Vai olisko tissinkannattaja mies, joka kannattais naisen tissiä, ettei se vastasi ihoon, niin ei hikoilis?
Helvetti runkkari.
No ni, pienet rulez
Ei kyllä enää oo tuota ongelmaa, kun kummastakin rinnasta leikattiin pois puolet. Nyt on kivat terhakat rinnat minkä alle ei mee mitään, kun ei ole minkä alle menisi. 😃
Ne hautuvat ja haavaiset rinnanaluset oli karmeat, ei edes terveellistä. 😔
Adominoplastia saattaa olla vielä edessä. Tulee kirveleviä haavoja vatsanahan alle. Ja diabetes mulla.
Nahka menetti raskauden jälkeen kimmoisuuden ja repesi niin pahoin raskaus-ja sektioarvista, ettei se palaudu ikinä ennalleen ilman saksimista.
sama täällä jäi kamalat löllöt leikkassaliin
Mulla ne meni heti patologille talteen ja tutkittavaksi. Hyvänlaatuisia muutoksia löytyi molemmasta rinnasta, rintarauhasen liikakasvulle tyypilliseen tapaan rauhasmassaa oli paljon. Ei rasvaa, rauhasta.
Ajattelin joskus rinnoistani etten voi sietää niitä, ne oli aina kipeätkin. Kosketusarat. Nyt vaikka tuli leikkauskomplikaatio mistä kesti pari kuukautta pidempään toioua, kun normi leikkauksesta niin oon sangen tyytyväinen ja tykkään jopa ekaa kertaa elämässäni rinnoistani. En hypetä, mutta tykkään niin että pidän niistä. Ne ei ällötä enää.
En ikinä ole tykännyt suurista rinnoista ja nyt ne on kivan pienet, sopivat mulle.
Aloittaja sai taas uuden fantasian.
Hyvä että pärjäät paremmin. 👍👍👍👍
Kiitos, paljon paremmin. Ei enää etureppua joka vetää yliliikkuvaa rankaa etukumaraan ja aiheuttaa kipuja, eikä niitä pirun haavoja joka kesä! Ja ulkonäkökin on kivempi kun ei ole kävelevä tissi. 🙂👍
Kun touhuaa jotain tällä kelillä, ei löydy paikkaa kropasta mikä ei hikoaisi.
Tietty jos on sellainen kuivakesän orava, niin ei sitä ole mistä hiota. 😁
No siis toki kun tekee jotain, mikä pistää hikoilemaan, niin luonnollisesti koko kroppa hikoilee. Ei mulla tissit kuitenkaan mitenkään erityisesti hikoile, vaikka niillä kokoa onkin, eivät edes alapuolelta. Ei ne siellä alapuolellakaan mitenkään nahka nahkaa vasten makaa, eikä rintaliiveistäkään joudu nestettä pois puristelemaan.
Trolliäijä on käyttänyt nyt lähes kaikki lapselliset nikkinsä tähän itse aloittamaansa höpinään🤣🤣🤣🤣
Juu ei ole kokemusta tissihiestä, mut välillä on kyllä koko kroppa karpaloilla.