Olitte hamstraanut kaikki MUU-suikaleet kaupasta. Jouduin ottamaan jotain kinkkusuikaléita Italianpataani.
Sisältävät vähemmän protskua ja maistuvat paskalta.
Kynäniskat syö kinkkusuikaleita ja uhoavat netissä narukäsillään. Täysiä pellepersuja!
Vtu, kun sellainen kynäniska persukloppi tapaisi Timpan oikeassa elämässä, niin tulisi äkkiä ruikkukakka housuun.
>simiti<
Vtun kasvissyöjt
6
231
Vastaukset
Hei vaan!!!
Italianpataan mitää suikaleita kuulu...
Soijarouhetta jauhelihan tilalle siihen kokeile...
Protskua raejuustosta ja muusta....
Ps.
Pitäis varmaan koittaa mennä nukkumaan 🙄- Anonyymi
Ei ihme että miksi olet sinkku no sekin selvisi nyt soijarouhe
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ihme että miksi olet sinkku no sekin selvisi nyt soijarouhe
Juntti edelleen pitää kynäniskana ja voimattomana looserina pensamaurin juntti mielipiteitänä totena. Vain köyhät ja idiootit tekevät niin.
Pesamaurin fanit tekevät koko ajan elostamme hankalampaa ja kalliimpaa.
Tulisitte juntit nykyaikaan sieltä 1930 luvulta.
>simiti< - Anonyymi
Höpsistä. Soijarouheet heitetään seinään ja käydään kakkalla naapurin postiluukkuun.
MUU-suikaleet sisältävät proteiinia enemmän kuin liha ja rasvattomina ovat erinomainen vaihtoehto urheilijoille ja voimanostajille niin kotona kuin kilpaillessa.
Huonona puolena mainittakoon, että tuotanto ei vastaa kysyntää. Räjähdysmäinen kysyntä lienee ihmisten tietoisuudesta johtuvaa ja junttiuspersuuden kuoleman ansiota.
>simiti<
Aika hauska ajatus, että Timo on alkanut suosimaan kasvisruokaa. Eikä sillä itekin tykkään kasvisruuasta.
- Anonyymi
Mä ostin jotain muu vebablastuja ja tänään pitäisi kokeilla miltä nuo mahtavat maistua. 🙂
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096926Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1014600L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa473888TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133290Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6301904- 661298
- 91269
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2021265Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551263Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481230