Moi
Ois tarkoitus alkaa kuvaamaan ajonaikaista etumaisemaa ts edessä olevaa liikennettä, minkälaisella systeemillä kännykän saisi pyörään kiinni tätä varten. Kokemuksia hyviä ja huonoja eri telineistä nimenomaan kuvaamiskäytössä.
Kännykkäkuvaus
6
397
Vastaukset
- Anonyymi
Helpompi on hankkia erikseen joku action-kamera.
- Anonyymi
Ehkä mutta nyt olisi vanhalle kännykällä hyvä uusiokäyttökohde tämä.
- Anonyymi
Jos kunnon kuvaa haluat niin osta actionkamera. Ovat pienikokoisia ja säänkestäviä ja tuottavat hyvälaatuista kuvaa. Vanha känny ei tarjoa em. asioista mitään.
- Anonyymi
Kännykässä ei ole yhtä hyvää kuvanvakautusta eli tärinän poistoa kuin actionkameroissa. Virittele kännykkä otsapantaan, lippalakkiin, pyöräilykypärään, tms. niin tärinä ei välity kännykkään niin voimallisesti kuin jos olisi ohjaustangossa kiinni.
- Anonyymi
Motorcycle Phone Holder with Vibration Dampener Anti-Shake Handlebar Mirror M10 Cellphone Holder for Motorcycle Bike Scooter ATV
https://www.aliexpress.com/i/1005006213342418.html
Tuo voisi toimia myös pyörässä. - Anonyymi
Nippari ja jesari toimii. Kiinnitellessä kannattaa varmistaa, ettei käsissä ole vaseliinia, se heikentää teipin tarttumista ja pitoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061