Enkelit saattoivat minua kotimatkallani.

Tuli 4 eri enkelinumeroa.
https://youtu.be/luwAMFcc2f8
4162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tiesivät että pidän loppuillan hauskaa. Enkelit tykkäävät ilosta. ❤️

Äänestä

Mulle näyttäytyy hienoina valkoisina sulkina ja pörröisinä höyheninä polun varrella. Tuossa yhtenä kertana tuli tummanharmaana sulkana, mutta käänsin äkkiä katseeni pois ja jatkoin matkaa.

Äänestä
  • Eihän siinä sulassa mitään. Yksi reikihoitaja pitää kynnyksensä edessä tuollaista sulkaa, pitääkseen tilan puhtaana.

    Äänestä

Mulle tuli 4488 mikä tarkoittaa että suojelusenkelini ovat kanssani.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuli 4 eri enkelinumeroa.
https://youtu.be/luwAMFcc2f8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu