Palstanaisten miehet

Niin keillä palstanaisilla on mies?
4189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ainakin minulla on. En tosin tiedä, että mitä siitä voisi saada kukaan irti, että anonyymillä "palstanaisella" on mies. 😂

Äänestä

Kaikilla jotka sellaisen haluaa. Kaikki ei halua.👌

Äänestä

Ketä niistä tatkoitat. Mulla kun on monta😳

Äänestä

Minulla ei ole miestä. Ei omaisuutena eikä muutoin kuin matti lompakossa.
Tosin säännöllisen epäsäännöllisesti tapailen ainakin yhtä palstamiestä ja voisi kai sitä jonkinlaiseksi seurusteluksikin kutsua. Olen siis varattu sinkku. Tai jotakin sen tapaista..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin keillä palstanaisilla on mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu