Leppävaaran Kameleonten hallin vahtimestari

Anonyymi-ap

Vitun epäkohtelias iäkäs sovinisti fasistirasistiläski. Ei ole ikinä päässyt ketään jyystämään ja tilanne ei tule hetkeen muuttumaan. Tilanne on kriittinen. Hän ei kelpaa edes Thaimaan ladyboyille.

Siksi hän ahdistelee Kameleonten hallin maksavia asiakkait ja huutaa sekä raivoaa minkä kerkeää. Onko kellään samanlaista kokemusta kyseisestä ihmisrauniosta?

4

871

3Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joo olen samaa mieltä asiasta, tosi sikamaista käytöstä Kamelontin vahtimestarilta. Hänen pitäisi työtön mies. Kuka edes kehtasi antaa hänelle töitä. Perus 026 momentteja, Leppävaarassa ei ole mitään järkeä.

      • Sikamaista käytöstä sialta 🐖 RÖHRÖH! Kuvailisin häntä yhdellä sanalla mikä alkaa N ja loppuu I, mutta sekin olisi tuollaisesta ihmisrotasta vähättelyä.


    • Anonyymi

      Aivan uskomattoman onneton vahtimestari on kyllä hallille saatu… Vinkuu joka helvetin asiasta kuin uhmaikäinen taapero sekä on muutenkin töykeä. Kaiken lisäksi kyseinen nelisilmä lasipää on aivan jäätävän lihava ja varmaan siksi hän valittaa urheileville nuorille jokaisesta asiasta, sillä ei enää itse kykene liikkumaan kuin maksimissaan sohvalta jääkaapille, jos edes sitäkään… pummi, pelle, tuplaleveä, norsupallo, runkkupussi, noh mitä näitä nyt on.
      Kiitos ja illanjatkoja

    • Anonyymi

      En kyllä pidä hänestä yhtään, ESPOON kaupunki olisiko aika tehdä muutos?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      143
      3958
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      359
      3064
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2008
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1705
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1139
    6. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      975
    7. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      974
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      851
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      71
      839
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      794
    Aihe