Leppävaaran Kameleonten hallin vahtimestari

Anonyymi-ap

Vitun epäkohtelias iäkäs sovinisti fasistirasistiläski. Ei ole ikinä päässyt ketään jyystämään ja tilanne ei tule hetkeen muuttumaan. Tilanne on kriittinen. Hän ei kelpaa edes Thaimaan ladyboyille.

Siksi hän ahdistelee Kameleonten hallin maksavia asiakkait ja huutaa sekä raivoaa minkä kerkeää. Onko kellään samanlaista kokemusta kyseisestä ihmisrauniosta?

4

890

3Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joo olen samaa mieltä asiasta, tosi sikamaista käytöstä Kamelontin vahtimestarilta. Hänen pitäisi työtön mies. Kuka edes kehtasi antaa hänelle töitä. Perus 026 momentteja, Leppävaarassa ei ole mitään järkeä.

      • Sikamaista käytöstä sialta 🐖 RÖHRÖH! Kuvailisin häntä yhdellä sanalla mikä alkaa N ja loppuu I, mutta sekin olisi tuollaisesta ihmisrotasta vähättelyä.


    • Anonyymi

      Aivan uskomattoman onneton vahtimestari on kyllä hallille saatu… Vinkuu joka helvetin asiasta kuin uhmaikäinen taapero sekä on muutenkin töykeä. Kaiken lisäksi kyseinen nelisilmä lasipää on aivan jäätävän lihava ja varmaan siksi hän valittaa urheileville nuorille jokaisesta asiasta, sillä ei enää itse kykene liikkumaan kuin maksimissaan sohvalta jääkaapille, jos edes sitäkään… pummi, pelle, tuplaleveä, norsupallo, runkkupussi, noh mitä näitä nyt on.
      Kiitos ja illanjatkoja

    • Anonyymi

      En kyllä pidä hänestä yhtään, ESPOON kaupunki olisiko aika tehdä muutos?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      66
      2265
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      230
      2162
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1468
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      21
      1232
    5. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1200
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      113
      1120
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      959
    8. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      949
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      899
    10. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      885
    Aihe