Huomenna on taas KUNNIAN OSOITUS PERJANTAI.

Anonyymi-ap

Minun piti alkaa tekemään SÄILYKEPURKKI lihaa ja katoin reseptiä.
En ostanut, kuin 2kiloa ja siihen tarvii 10kiloa lihaa joten pitää yrittää muistaa ostaa nuo niin saan tuonkin projektin tehtyä.

Perunat pitää nostaa myös maasta ennen kuin LUMI tulee.

Huitasen äkkiä nuo paperi hommat niin ehtii muutakin tekemään.

En eläkkeelle kyllä jää vaikka saisin kuinka paljon rahaa, koska sitte ALKAA TYÖT ja saan tehdä mitä haluan!

Minä ALAN NAIS PUOLISEKSI ÄITINI ENOKSI ja EN KYSY EDES POLIISILTA LUPAA vaan SANON : Olipa hyvä kun tulit niin kuin tilauksesta auttamaan...

4

239

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00002

      Älä levitä tauteja

    • Anonyymi00003

      Erotuksesta tulossa?

    • Anonyymi00004

      En onneksi tehnytkään vielä, koska minulle sanottiin, että : Kannattaa odottaa ja miettiä TARKKAAN KENET HALUAT OIKEESTI MIEHEKSI, koska kaikki sinut ex-miehet ja kaverit ovat heitä jotka ovat saaneet aikaan sen, että SINÄ OLET MENETTÄNYT KUNNIASI!

      Lääkäri Holo on sentään yrittänyt siitä asti, kun minä olen eronnut ex-mies Holosta ALKAA MINULLE KUNNON MIEHEKSI, mutta minkäs teet jos muualta Ivaloon ja Inariin kuntaan muuttaneiden mielestä LÄÄKÄRI EI OLE KUNNON MIES JOKA OSAA KASVATTAA LAPSIA SEKÄ TARVITTAESSA SANOA MINULLE, ETTÄ : MINÄ PIDÄN SINUN KASVATUS TAVASTA, MUTTA VALITETTAVASTI TUO EI TOIMI TÄÄLLÄ KOSKA KASVATAT LAPSIAS KAKKOS LUOKAN KANSALAISINA YKKÖS LUOKAN KANSALAISTEN KASVATUS TAVOILLA JA TUO AIHEUTTAA RIITAA.

      Siitähän meillä tuli ex-mieheni Holon kanssa myös riitaa, koska minä edustin töissä YKKÖS LUOKKAA ja hän käveli paska vanana KAKKOS LUOKKANA minun perässä.

      Minä olen edustanut IVALOA IVALOLAISENA, mutta HE JOIDEN KUNNIOITA OLEN LOUKANNUT FB:SSÄ EIVÄT OLE YHDENVERTAISUUSLAIN MUKAAN YHDENVERTAISIA IVALOLAISIA EIKÄ EDES INARIN KUNTALAISIA MINUN KANSSA!

      FB KUNNIALLISET EDUSTAA MUUALTA IVALOON JA INARIN KUNTAAN MUUTTANEITA RIKOLLISIA SEKÄ PÄIHTEIDEN KÄYTTÄJIÄ JA ELÄINTEN ULOSTEITA!

    • Anonyymi00005

      Sinun kotikadulla sitä koiran paskaa riittää.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      69
      816
    2. En olis uskonu

      et kuulut tollaseen porukkaan
      Ikävä
      113
      779
    3. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      37
      706
    4. Meiltä löytyy kyllä älliä

      Vai mitä oot mieltä...
      Ikävä
      130
      687
    5. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      40
      609
    6. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      69
      602
    7. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      28
      508
    8. Vasemmiston aloite

      Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja
      Pyhäjärvi
      58
      493
    9. Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?

      Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      482
    10. Onko suhtautuminen kaivattusi

      Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin
      Ikävä
      35
      468
    11. Tunnistan mun rakkaan

      Kirjoituksen heti kun se on täällä. Mä vaan tiedän sen ja tunnen 🤗
      Ikävä
      69
      445
    12. Miksi vihainen

      Miksi olet vihainen mulle?
      Ikävä
      41
      432
    13. Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu

      Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i
      Maajussille morsian
      0
      422
    14. Muistelen lämmöllä

      Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti
      Ikävä
      38
      421
    15. Hei, alettaisko oleen yhdessä?

      Miltä tuntuisi jos joku ihminen josta tykkäät sanoisi haluavansa yhteen asumaan? Ajattelisitko menettäväsi vapauden, pys
      Sinkut
      73
      414
    16. Tyrkytät ittees liian

      tasokkaille :)
      Ikävä
      45
      413
    17. Näyttää siltä ettet edes sinä.

      Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa
      Ikävä
      30
      408
    18. Miten oletkin noin

      osaamaton kaikin tavoin :)
      Ikävä
      35
      408
    19. Ajattelitko ikinä pyytää anteeksi?

      Tiedät kyllä mistä.
      Ikävä
      46
      406
    20. Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi

      Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks
      Ikävä
      59
      395
    Aihe