Haluan oman osaston eli vaikka SAUNALLISEN OSASTON jossa on POREALLAS.
Vankilan YLIN kerros jossa on parveke pihalle jossa VANGIT ulkoilee niin voin käydä TUPAKALLE kattelemassa touhua ja heittää tumpin ja huutaa : Vitun KUSI-RINGIN VAELTAJAT nostakaa se tumppi tuhkakuppiin!
Vartijat ainakin tykkäis, koska vartijoiden ei tarvis kuin kysyä : LÄHETÄÄNKÖ PIHALLE ?
Minun pitää miettiä mitä minä vankilaan haluan
8
363
Vastaukset
- Anonyymi
Jos ei muuta keksi niin AINA VOI NÄYTTÄÄ TISSIT ja haastaa koko KUSI-RINGIN KÄRÄJILLE seksuaalisesti häirinnästä ja tirkistelystä, koska VANKILASSA EI OLE PAKKO MENNÄ ULOS!
- Anonyymi
Voin sanoa reiluna vielä vangeille, että : On parempi että pysytään kaikki vankilassa, koska vankilan ulkopuolella ELÄMÄ LOPPUU ja on helpompi saada palvelut tänne kuin vankilan ulkopuolelle jossa EI TERVEELLÄ JÄRJELLÄ tee mitään!
5 miljoonaa kunnianloukkausta ja vielä törkeänä niin varmasti pysyy vankilassa.
Saan valita VANKILAN joten minä menen OULUUN tietenkin.
Joku sano, että Ivalosta mennään yleensä PELSOLLE ja ihmetteli, että miten olin voinut päästä OULUUN.
Sanoin : Oulu on vanha LÄÄNIN vankila ja Oulun ja Lapin lääni on ollut olemassa, kun minä olen syntynyt ja olin kunnianloukkaus sakki-vankina.
Oli itse istunut vankilassa ja sano : Kyllä minullakin on vielä oppimista.
Kyllä hänkin oppii, mutta minä olen häntä edellä koska minä olen tehnyt töitä silloin kun hän on SÄHLÄILLYT!- Anonyymi
Nyt PELATAAN JÄÄKIEKKOA ja minä olen GÄVLEN BRYNÄS ja MIKRO IVALON TU-KI!
Brynäs voittaa ja tuo VOITON IVALOON, koska OLEN SYNTYNYT IVALOSSA!!! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt PELATAAN JÄÄKIEKKOA ja minä olen GÄVLEN BRYNÄS ja MIKRO IVALON TU-KI!
Brynäs voittaa ja tuo VOITON IVALOON, koska OLEN SYNTYNYT IVALOSSA!!!Kyllä näitä SIIVOUSIA tässä kunnassa riittää joita olen tehnyt, koska heidän vanhemmat pyysivät niin LAPSET perheineen saavat KUNNIAA ja minä VANKEUTTA niin, kuin kuuluu!
Mielummin vankeutta kuin HEILTÄ KORVAUKSIA!!! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä näitä SIIVOUSIA tässä kunnassa riittää joita olen tehnyt, koska heidän vanhemmat pyysivät niin LAPSET perheineen saavat KUNNIAA ja minä VANKEUTTA niin, kuin kuuluu!
Mielummin vankeutta kuin HEILTÄ KORVAUKSIA!!!Istuin eilen yhden KUNNIA siivous kohteen portailla tupakalla.
Ohi ajoi pyörällä nainen huppu päässä ja hymyili minulle.
Hän oli hyvin tutun näköinen vaikka en edes tunne häntä, mutta hymy kertoi että hän tiesi kuka minä olen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä näitä SIIVOUSIA tässä kunnassa riittää joita olen tehnyt, koska heidän vanhemmat pyysivät niin LAPSET perheineen saavat KUNNIAA ja minä VANKEUTTA niin, kuin kuuluu!
Mielummin vankeutta kuin HEILTÄ KORVAUKSIA!!!Ei kyllä ole mikään KUNNIA saada TUMPATA tupakkaa edes poliisin määräyksestä toisten perseeseen tai jalkapohjaan niin saavat KORVAUKSEN!
- Anonyymi
Holo ei kai enää ota lääkeitään, homma alkaa karata taas pahemman kerran käsistä.
- Anonyymi
Laitan kaikki kylän paskat ja loppuun, että SUKUNI MAINE oli pilattu jo ennen minun syntymää.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2676258- 506150
Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?925804Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k405132Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️524814Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem2264158Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan
Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe43981- 1513666
Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!393242Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.283163