Hämeenlinnan kissakoti Kattilan toiminta on vaakalaudalla Hämeenlinnan kaupungin tyhmyyden vuoksi... Käypä Kattilan sivuilla www.kissakotikattila.net, ja mikäli mahdollista, tee pieni rahalahjoitus kisuleiden hyväksi ja myötävaikuta siihen, että Kattila saisi tulevaisuudessakin jatkaa loistavaa toimintaansa!
Kissojen ystävät!
Hanna
3
431
Vastaukset
Tuohon linkkiin vaan korjaus - nyt ei kun klikkaus:
http://www.kissakotikattila.net/
Terveisin, MM & kissat.- Koirakko
Entisenä hämeenlinnalaisena toivoisi, että tämä toiminta voisi jatkua. Se on ollut monen kissan pelastus.
vasemmalta "Vieraskirja", ja selaa joitakin sivuja taaksepäin - selvinnee, mistä on kysymys. Tuntuu, että itse pääasia - kissat - on unohtunut. Toivotaan parasta kuitenkin Kattilalle!
Terveisin, MM & kissat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy465480Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää2395456Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas2292944Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171442464- 692091
- 701860
- 2101749
Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus
Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,581409Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1871379Martina tienaa itse rahansa
Ei tarvitse anella elättäjältään rahaa, ruokaa ja laukkuja.3451281