Treenaamatta sub5h maraton

Tiedättekö ukkoja tai eukkoja, jotka ovat suorittaneet maratonin treenaamatta alle viiden? Mitä mieltä yllytyshullujen haasteista?
4178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joskus oli mediassa juttu ukkosta, joka keräilee maratoneja, mutta ei treenaa sen lisäksi mitenkään.

Äänestä
  • Itkonen?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Itkonen?

    Itkonen ei ole keräilijä. Yksinkertainen maratoonari.

    Äänestä

Vantaalle kaikki some vaikuttajat koittaa sub 5

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tiedättekö ukkoja tai eukkoja, jotka ovat suorittaneet maratonin treenaamatta alle viiden? Mitä mieltä yllytyshullujen haasteista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu