Nainen

työskentelee

Miehelle. Syntymästä lähtien, naisella on reikä jalkojen välissä sitä varten että sinne laitetaan myöhemmin kyrpää. Nainen joutuu vielä kaikenlisäksi hoitamaan ne likaiset työt, synnyttämään yms. se on naisen tehtävä, yrittää olla mahdollisimman tyydyttävä miehelle ja ehkä yrittää käyttää vähän lantiopohjan lihaksia hyväilläkseen paremmin miestä, treenatkaa lantiopohjan lihaksia tytöt.

7

305

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miehen

      pidä sitten naista myös tyydyttää. siis taidan aloittaa sellaisen selipaatin kun kerta tässä miehiä vaan pitää tyydyttää eikä itse saa mitään. johan pomppas. kaikki naiset panolakkoon että saadaan miehet aisoihin kun kerta silmille hyppivät!!!!!!!

    • yks typy evk

      treenataan koko ajan. Nytkin kun tässä netissä istun. Kyllä miehiä varten pitää yrittää kaikkensa tehdä ja antaa :=))))
      Tosiasiassa lantiopohjalihasten kiinteys lisää muuten naisen itsensäkin nautintoa :=))))

    • on käynyt?

      Edes säälikään ei ole kuin sairautta,joten tule ulos kuorestasi ja pakene vaikka vuorille.Oletko tosiaan vain miehiä varten etkä lainkaan itsellesi aikaa saava?Ei ole yhtään ihme jos naiset turhautuu,onhan tuossa jo yksi hyvä esimerkki.

    • näin että mies työskentelee mulle ja mä miehelle...... :))))) nääs kahden kauppa....

    • mummo

      joka herättää naisella sellaiset halut, että nainen työskentelee miehen eteen enemmän kuin tyydyttävästi. Tyydyttävä työskentely ei riitä tietenkään mihinkään, vaan AINA on oltava täydellinen työskentely. Mutta jos mies ei tahdo, niin silloin ei pidä häiritä miestä!

      MUISTAKAAAAAAAAAA!!!!!!!

    • quistis

      työskentele miehelle..eikä mies minulle..Auts..Voihan,,mihins se katosi se yhdessä toinen toisesta nauttiminen? :o)))))

    • volvoboost

      rupee transuks sit jos nykynen asema ei miellytä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      29
      3135
    2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      120
      1269
    3. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1155
    4. Koetko sä mitään

      Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
      Ikävä
      58
      981
    5. Mies muistatko kun näit

      Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
      Ikävä
      71
      978
    6. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      175
      919
    7. olet kaiken rakkauden arvoinen

      Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
      Ikävä
      26
      917
    8. Olisi kiva

      Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
      Ikävä
      38
      891
    9. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

      Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
      Ikävä
      66
      860
    10. Oot mun koko maailma

      Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
      Ikävä
      75
      794
    Aihe