Varmaankin suomalainen kaunotar: https://images.cdn.YLE.FI/image/upload/f_auto,c_limit,w_1080,q_auto/v1731566279/13-1-72461994-1731071557678
Kuka on tämä järkyttävän kaunis neitokainen?
Anonyymi-ap
16490
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Jaaha, oikeassa yläkulmassa sivulla: https://areena.yle.fi/1-72461994
Etkö sä ymmärrä että se on se roolihahmo. Tämä ihminen on roolihahmossaan tuossa kuvassa
No silloin hän on surullinen tuossa kuvassa koska on roolihahmossaan
googleta tuon ohjelman nimi niin nimi löytyy
Tietenkin olen etsinyt, kaikilla mahdollisilla keinoilla, https://www.imdb.com/title/tt33338606/ kertoo top cast jäsenten nimet, mutta yhdestäkään ei ole kuvia. Nyt on kiire, pitää ehtiä kosimaan ennen muita!
no googleta sen näyttelijän nimi niin kuvia löytyy
Kun maailman taso on tätä luokkaa, että ollaan kiinnostuneita vain toisten ihmisten ulkonäöstä. Tämän maapallon oikeana ongelmana ovat hautaukset ja se on kaikkia johtajia nyt vihdoinkin kiinnostava ongelma. It is all about the life. Ihmisen elämän tarkoituksena ei ole se, että eletään 40-vuotiaaksi ja kuollaan astmaan ja sitten se oikea elämä alkaa vasta haudassa eli ollaan sitten siellä tuonpuoleisessa 1000 vuotta. Lääkkeiden takia steriili syöpähoidettu astmaatikko on kuolematon vainaja haudassa. Kammottava ajatus ja se muuttaa koko käsitystä ihmisen elämän tarkoituksesta. Elämän tarkoitus ei saa olla se, että haudassa vasta levätään ja saadaan olla sen ainoan oikean kanssa kahden. Ei tule riitaa seksistä, pettämisestä, sisustuksesta, vaatteista, ruuasta. Ajatuksia siellä vaihdetaan Narniassa ja siksi sinne haetaan sitä hautaseuraa, kun on vihdoinkin aikaa olla yhdessä ilman vokotuksia ja vikittelijöitä. Juuri sen valittunsa kanssa.
EU:ssa on koko maapallon jäädytysmahdollisuus ja se vain tehdään, koska ulkomailta haluttiin tulla tekemään sotahyökkäys Suomeen täysin sekavassa kunnossa. Haudatut vainajat tuhoutuvat ja myös kaupungit ja muut rakennukset eli siinä poistuu maailman historiallisia rakennuksia tuhansien vuosien ajalta. Tulee väestönvaihto ja syntyy uusia ihmisiä ja tarvittaessa rakennetaan uutta. Mutta todennäköisesti eri tyyliin kuin Espoota on rakennettu. Bakteerien loppuminen on suurempi ongelma ja se vaikuttaa rakentamiseen sitten jääkauden jälkeen.
Elokuva the cursed vuodelta 2021. Amelia Crouch, jumalatar 💘🔥. Se ois ollut vähän turhan nuori sen elokuvan filmaamisen aikana, muttei enää 😉. Hyvä leffa muutes ☝️.
Hieman samansuuntaisia piirteitä on Amelialla, mutta hän ei ole alkuunkaan niin kaunis kuin tuo tuntematon kaunotar.
Samantha Robinson on myös yksi. The love witch-elokuvaa ei pysty edes katsomaan ilman että viisari värähtää. Siinä on se yksi scenekin mikä triggeröi katsojia. Omituista miten sitä ei osaa eritellä miksi joku näyttää hyvältä tai rumalta. Luin joskus uutisia että kauneus perustuu kasvojen symmetriaan. Ihmisen vasen ja oikea naamanpuolisko eivät ole identtiset, kun asiaa aletaan tarkemmin tutkimaan. Silmät ovat omasta mielestäni hyvin tärkeät sen suhteen kuinka sexyltä joku näyttää. Joskus mietin miltä näyttäisin sinisilmäisenä. Sininen on lempivärini. On minulla silti aika hienot silmät - Suurin osa vihreää ja silti pupillin ympärillä on ruskeaa. Taitaa olla mutaatio kun joskus tutkin netistä. "Hazel" eyes itselläni. Tuntuu siltä että harmaat kuteet pukevat minua, mikä voi johtua silmistäni.
Samanthallakin on hieman samansuuntaisia piirteitä mutta hän jo vanha 33v ja vertaa huulia, etenkin amorin jousen (philtrum) kohtaa, sekä nenänpäätä. Tuo sarja "Oro Jaska" on purkitettu äskettäin, tuntematon kaunotar mielestäni ei voi olla kuin enintään 20v.
Sanotaan nyt ihan suoraan. Elokuvassa Hansel & Gretel: Witch Hunters näyttelijä Gemma Arterton oli sexy (sen povi jäi mieleeni) ja olihan siinä mukana myös suomalainen P. Viitala, sekin oli "korkkaamisen" arvoinen. Ja laulaja J. Vartiainen myös ☝️. Kaikenmaailman p*rnostarat, mallit ja missit on mitä on, mutta kyllä loppujen lopuksi ne kauneimmat löytyvät muista piireistä. P*rnoteollisuuden yleinen taso on mielestäni anniltaan heikompi verrattuna yleiseen kauneustasoon.
Hän on 25 vuotias. Ettekö te osaa käyttää googlea vuonna 2024
Hän on Kátjá Rávdná https://www.tiktok.com/@katjaravdna Vielä pitäisi löytää osoite että voin mennä kosimaan!
Ei kelpaakaan. Tatskoja.
https://www.tiktok.com/@katjaravdna/video/7262128809325972768?is_from_webapp=1&sender_device=pc
Hyvä 👍. Etiikkasi on siis kunnossa. Tatskat kertovat henkilön itsensä epävarmuudesta ja "mädätyksen" uhriksi joutumisesta. Tatskat liittyvät läheisesti rikollisuuteen mutta toisaalta myös rock-kulttuuriin. Sehän indikoi siitä että tatskan ottaja haluaa muuttaa fyysisesti itseään, eli hän ei ole tyytyväinen omaan kehoonsa. Se voi toimia myös jonain ideologisena viestinä. Kovemman luokan rikollisilla saattaa olla tatskana esim. kyynel silmän alapuolella mikä kertoo henkirikoksesta.