Haluaisin sellaisen naisen nyt

Kuten leevi and leevinksin laulussa sopivasti lihava oikein sellainen seksikäs mamma
6253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ai yhtä pitkä kuin leveä nainen...huhhuuuh aikamoinen tankki täytyy sitten olla.

Äänestä
  • Voi että

    Äänestä

Valitettavasti sellainen nainen tai kukaan muukaan ei halua sinunlaista miestä.

Äänestä

Lihavuus on varmasti katsojan silmissä... Muodokas nainen on kyllä näyttävä. Mitä oot ajatellut tekeväsi tälläisen haaveen eteen, että saat tuollaisen mamman itsellesi?

Äänestä

Mahtava peräsin ja pulleat purjeet, ne vierelleni rantautui... Honteloviiksinen kaveri vei?

Entinen Eivori

Äänestä

Eikös tuota mallia löydy melko paljon?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuten leevi and leevinksin laulussa sopivasti lihava oikein sellainen seksikäs mamma

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu