En viitsi tällä kertaa otattaa KRIMINAALI kuvaa ohjeistuksen mukaan.
Yritän jos saisin vaikka semmosen kuvan jossa näytän paljon nuoremmalta mitä oikeesti olen.
Passitarkastaja vois katsoa, että mitä vittua Suomessa asuu yli 50vuotias vanha nainen ja minä katsoin, että on 25vuotias.
Edellisellä passilla olisi kyllä päässyt putkan kautta Suomeen takasin, mutta kukaan ei halunnut lähteä minun kanssa ulkomaille.
Joten minä kokeilen uudelleen ja tällä kertaa voisin vähän nähdä kuvan eteen vaivaa.
Edellisellä passilla oli kyllä pakko myös saada itsensä vankilaankin, koska minä sanoin tiskillä: Tulin hakemaan KRIMIINALI PASSIN.
En minä kyllä toista KRIMINAALI PASSI viitsi OSTAA.
Tällä kertaa voisin kokeilla jos saisin NUORENNUS PASSIN, koska siitä on varmasti enemmän hyötyä.
Valmistelen itseäni passikuvaa varten.
Anonyymi-ap
1
190
Vastaukset 1
- Anonyymi
Kannattaa ottaa valkaisu ennen kuvanottoa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1531383Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1241111Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä33872Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216849En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58792- 64762
- 143754
- 47696
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus57632Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan
Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss63593