Mies, miten koet naisen jota et saa kellistettyä heti?

Anonyymi-ap

Mies ja nainen kohtasivat isossa seurueessa, harrastusteissun parissa. Vaikutti siltä, että mies kiinnostui naisen seurasta.
He viettivät aikaa yhdessä, muutamana päivänä peräkkäin.
Viimeisenä päivänä tilanne eteni kevyeen hellittelyyn ja suudelmiin, mutta nainen kieltäytyi seksistä, oman perheensä vuoksi.

Kysymys miehille: miten koet tilanteen? Unohtuuko nainen saman tien?
Onko mies pettynyt, kun seksiä ei ollut?
Jääkö mahdollisesti ajattelemaan naista?

5

348

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Veikkaisin että lisäsi kyseisen miehen mielenkiintoa kun perheellistä naista edes yritti kerta saannin jälkeen kiinnostus varmaan vähenee mu pillua on aina valmis ottamaan sinänsä helppo kohde tuollaisille miehille huonoissa toimimattomissa parisuhteissa olevat naiset tarpeeksi kauan mielistelee ni jossain kohti saa kuitenkin ja si kun ei enään keltään muulta vahingossakaan saa voi perheelliseltä naiselta taas kiristää pillua kun ei halua jäädä pettämisestä kiinni

    • Anonyymi

      Kiinnostus saattaa jopa lisääntyä.. vaikea sanoa ja riippuu varmaan monestakin tekijästä

    • Anonyymi

      Riippunee pitkälti siitä, että kokeeko tosiaan noin, että " ei saa kellistettyä heti", vaiko pikemmin että "ei saa kellistettyä".

      • Anonyymi

        Voitko tarlentaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Voitko tarlentaa

        Ensimmäisessä vaihtoehdossa on oletuksena, että kellistäminen tulee tapahtumaan ennen pitkää. Jälkimmäisessä sitä ei tule tapahtumaan, vaikka kuinka jatkaisi yrittämistä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      6
      4185
    2. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      97
      2327
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      61
      1009
    4. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      186
      880
    5. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      871
    6. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      864
    7. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      34
      831
    8. 36
      796
    9. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      119
      785
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      782
    Aihe