Nyt tiedän, mihin Elvis kuoli

Anonyymi-ap

Huhut ovat huhuja. Lisäksi totuus salattiin. Olin pöntöllä täysistunnolla. Tuli tiukkaa matskua ja sitä tuli paljon.

Tämän empiirisen kokemuksen myötä olen varma, että sellainen kakka tappoi Elviksen. Minua oikein säälittää alakerran naapurit, kun asun penthousessa.

Miettikääpä jos putki tukkeutuu. Ei se mulla tulvi ensimmäisenä. Sitten vielä iloisen tietämättömänä vedän pöntön kunnon jöötin jälkeen.
Mihin se päätyykään... 😁

>simiti<

6

206

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Näinhän siinä taas kävi. https://www.youtube.com/watch?v=6igvB1yR04A . Sellanen combo iltasella ku mysli + mustikka + kromi + tonnikalanuudeli + hernekeittoa + natriumbikarbonaatti vedellä höystettynä ja seuraavana aamuna vielä kahvia tyhjään vatsaan niin arvaa miten siinä käy 💩? Joskus tuotokseni on kuin karhun jäljiltä. "Nalle" en silti oo 🐻. Joku varmaan syö samalla kun lukee näitä juttujamme 😂. Sehän toimisi hyvänä harjoitteluna Fear factorin syömisskabaa varten.

      • Anonyymi

        Muistan, kun aikoinaan tupakoin. Ensin aamulla pannullinen kahvia. Sen jälkeen savukkeelle. Loppuosa tupakasta piti imeä täysillä ja sitten juosta vessaan.

        Silloin pysyi laihana. Nykyisin jos syö yhden omenan, niin lihoo 3Kg. Ei tuo enää ole vatsalaukku. Se on fuusioreaktori.

        Miten muuten voi tulla kymmeniä kiloja kakkaa, vaikka ei söisi muuta kuin aamupuuron?

        >simiti<


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Muistan, kun aikoinaan tupakoin. Ensin aamulla pannullinen kahvia. Sen jälkeen savukkeelle. Loppuosa tupakasta piti imeä täysillä ja sitten juosta vessaan.

        Silloin pysyi laihana. Nykyisin jos syö yhden omenan, niin lihoo 3Kg. Ei tuo enää ole vatsalaukku. Se on fuusioreaktori.

        Miten muuten voi tulla kymmeniä kiloja kakkaa, vaikka ei söisi muuta kuin aamupuuron?

        >simiti<

        Ehkä ihminen kasvaa leveyttä vanhemmiten? Elimistö yrittää päästä eroon ylimääräisestä kuonasta ennen kuin se ehtii muuttua lihakudokseksi. Hassua kun mulla ei tuu juuri tällä kerralla pökäleitä ennen ulkoiluani. Voihan tuonne tienvarteen pyöräyttää tarpeen tullen, sillä hätä ei lue lakia :).


    • Eikös Elvis kuollut siihen, että lattia petti hänen altaan. Hän vajosi ensin puolittain lattian läpi, niin että jalat tulivat alakerran katosta läpi. Elvis roikkui siinä noin puoli vuorokautta, kunnes painovoima vihdoin kiskoi hänet reiästä läpi. Revenneet lattialankut raastoivat Elviksen tuhdin vartalon jauhelihaksi, kun hän puskeutui lattian läpi alakertaan. Sen jälkeen hän jäi lihas- ja rasvasäikeiden varaan roikkumaan kuin raaka lihapulla ja vuoti kuiviin.

      • Anonyymi

        No nyt rytmimunalla tuli lennokasta juttua. Tottahan turiset. Ei mikään WC lattia kestä sellaista Elviskakkaa.

        Itselläni tuli vaatimaton Elviskakka, mutta silti alakerran naapuri kiljui kauhusta.
        Liekö vaatimaton 10Kg tuotokseni sitten aiheuttanut jotain bolemiikkia alemmissa kerroksissa?

        >simiti<


      • Anonyymi

        Eli ylipainoon kuoli, kun lattia petti.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      138
      907
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      44
      667
    3. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      117
      588
    4. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      21
      588
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      542
    6. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      535
    7. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      62
      530
    8. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      498
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      493
    10. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      25
      472
    Aihe