Tyrkytetään. Meiliini lasahti nääs ehdotus liukuvoiteen, minivibraattorin sekä masturbaattorin ostamisesta. Onneksi olen (tähän asti) välttynyt moisilta surruttimilta. Eikö siinä tapauksessa olisi parempi turvautua johonkin oikeaan robottiin? Kyllä niitä Japanista saa. Miksei saisi 😂?
No kyllä nyt
Anonyymi-ap
15250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mitähh?!?
Eikö sinulla muka ole masturbaattoria ???
Kaikilla on sellainen. Tule mykyaikaan kun kaikki muutkin ovat jo täällä.
:D
Jos kokeilisin niin ehkä kuolisin, ehkä en. Niiden peseminen olisi ällöttävää. Joku avautui vähän aikaa sitten omasta riippuvuudestaan. Mielestäni stimulaatiota lisäävät keinot ovat riskaabeleja tuon addiktion muodostumisen vuoksi. Muuttuu walking deadiksi, kuin kuolaava zombie vailla minkäänlaista ajatuksenjuoksua 😛.
Niin.. en minäkään halua olla zombie.
Ymmärrän toki, mutta kunhan muistetaan että masturbaatio on nykyaikana ihan sallittua. Se kuuluu normaaliin seksuaalisuuteen.
Jos et ole aiemmin ostanut niiltä surrutinta, niin miten ne osaa laittaa sinulle meiliä?
T:llä alkava kauppaketju se. Mulle tulee sieltä automaattiviestejä. Itse asiassa löysin yhden hyvän tuotteen mikä ei kuitenkaan liippaa läheltä aloitukseni tuoteantia. Lakot taitavat olla ke-pe eli tämä on syytä muistaa. Muutenkin ennemmin hankkii heti tietyn tuotteen kuin että odottaisi, sillä tavara voi loppua kesken jos kysyntä ylittää tarjonnan.
Onko sulla vähän köyhäksi jo käynyt tämä keskustelupalstan kautta sheimaamine? Kiihkeä mies kirjoittelee ja sinä virittäydyt välittömästi näihin tärkeisiin tunnelmiin. Pitäisi kai vähän sääliä, mutta jostain syystä ei pysty
Saa kysyä, ei voi tietää jossei temuttele, mutta sinun kannattaisi jo ottaa se surrutin pois suusta, se ei kuulu sinne, surrutin ei saa siitä mielihyvää, ja sinun aivot on jo surruteltu sohjoks.
Eli et siis pitänyt toisin sanoen minun välihuomiosta ja jatkoit samalla virittyneeltä fantasioinnin linjalla. Go puli go..
Onko sinun mielihyvät siis toisin sanoen paitsiossa kun juuri tämä mainitsemasi oraalinen seikka korostuu näissä värikkäissä kertomuksissa? No, mutta se tuskin on kenenkään muun vika
Klo 17:54 ja eteenpäin EIVÄT OLE aapeen kirjoittamia juttuja. En ole juuri koskaan esiintynyt naisena netissä. Kerran toki kokeilin ☝️. Niinhän sitä sanotaan että kaikkea kannattaa kokeilla edes kerran. Mielestäni kaikkea mahdollista ei kannata kuitenkaan kokeilla, vaikka elämä onkin loppujen lopuksi vain satunnainen sarja yksittäisiä tapahtumia ja kokemuksia. - aapee, sivusta (tavallaan) 😉.
Voisin kuvitella, että sinulla on harvase päivä tuolla tosielämässä nenä poskella, kun olet jossain steissillä tehnyt näitä välihuuteluitasi.
Okei, okei, en voinut tietää, että sinulla on surrutin jokaisessa ruumiinaukossa, noin että korvanlehdetkin vipattaa kuin Dumbolla konsanaan. Vedä lakana päälle ennen kun leijailet ulos ikkunasta, jottet saa sakkoja paljastelusta.
” . En ole juuri koskaan esiintynyt naisena netissä” aivan kerran vaan kokeilit ja jäit heti koukkuun
😂. Mä kerron sulle kahdenkeskisen salaisuuden. Mä olin se sama jätkä joka julkaisi joskus parit provot imitoiden gubbeksiluulijaa. Jälkimmäinen niistä sensuroitiin. Nyt ripittäydyin kyseisestä asiasta eli saan sen anteeksi 🙏. Tällainen hulivili mä oon silloin kun olen vapautuneesti oma itseni. - aapee.
Itsetyydytys on mun mielestä ihan ok. On ok nauttia omasta kehostaan. Jos se on jokapäiväistä, voi se viedä liikaa energiaa. Se on sellaista energian purkamista.
Voi teitä. Kyllä niitä surruttimia on ihan miehillä ja naisilla.
>simiti<